Založ si blog

Slovensko sa zbabelo zdržalo

Česká Ministerkyňa Obrany vyzýva na odchod z dôvodu, že OSN podporuje Hamas a varuje, že holokaust je späť. Krok Ministerkyne Obrany Českej republiky, ktorý vyzval na odchod z OSN, prišiel po rezolúcii vyzývajúcej Izrael, aby opustil Gazu bez odsúdenia Hamasu. Slovensko podľa hlasovacieho zariadenia nemá vlastný názor- zdržalo sa.

Zoči-voči druhému holokaustu sa nesmie mlčať, povedala česká ministerka obrany Jana Černochová, keď vyzvala svoju krajinu, aby vystúpila z OSN na protest proti tomu, že nedokázala odsúdiť útok Hamasu na Izrael zo 7.Októbra.

„Holokaust je späť a my už nesmieme byť ticho,“ uviedla vo vyhlásení, ktoré zverejnila na X.

O svojom rozhorčení hovorila deň po tom, čo Valné zhromaždenie OSN hlasovalo pomerom 120 ku 14 za prímerie pre vojnu v Gaze, ktoré sa zameralo predovšetkým na ťažkú situáciu Palestínčanov v Gaze.

V rezolúcii VZ OSN, ktorá sa tiež zdržala 45, sa nespomenulo ani jasne nevyžadovalo prepustenie 230 rukojemníkov, ktorých teroristická skupina v ten deň zajala.

Prečo sa Slovensko nevyjadrilo? Ako môže krajina, ktorá posielala zbrane Ukraine zostať bez názoru v rade OSN a pritom o sebe tvrdiť, že je krajinou veriacich? Ako môžeme oslavovať SNP a zbabelo nereagovať na rovnaké zločiny Hamasu v rade OSN? Naši dedovia by sa v hroboch obracali, keby toto videli. Zástupcovia Slovenska nám v rade OSN spravili ďalšiu hanbu.

Byť nestranný vo veci násilia je to isté ako mať na ňom priamy podiel. Nie nadarmo sa hovorí, že Kto mlčí, ten svedčí.

Predstavitelia vlády si vôbec neuvedomujú, že nás, obyvateľov nevlastnia. A ani naše názory nezdieľajú, tie ich ani nezaujímajú.

Ale my nie sme ich majetok, ani dobytok.

Nemáte právo hlasovať v našom mene, bez riadneho referenda o tom, čo si obyvatelia krajiny želajú a ako sa k veci naozaj stavajú.

Ak rozhodujete ignorujúc čo i len poznať vôľu ľudu, ktorý zastupujete, nekonáte potom ako Nemci v Mníchove v r.1938? Nie je toto znova: O nás bez nás ako v Mníchove?

Hanba, skutočná hanba všetkým, ktorí kryjú násilie. Predstavitelia sa zjavne z histórie národov vôbec nič nenaučili.

To nikto nechápe, že Boh naozaj bude kryť Izrael keby sa kto pre čokoľvek rohodol a že BEDA tým, ktorí sú proti Izraelu?

Nazozaj si smrteľní dočasníci myslia, že môžu siahať na to, čo patrí Bohu a nič sa im nestane? Boh nie je ako oni.

On už Abrahámovi pri jeho povolaní povedal a po celú históriu Izraela dokazoval, že

Požehnám toho, ktorý ťa požehná, a prekľajem toho, ktorý ťa preklína; a všetky rodiny zeme budú požehnané skrze teba.

Babylon. dnešný Irak, aj Assýra- dnešnú Sýriu už zničil, ako povedal. Ich osud budú nasledovať ich aj ďalšie prrokovaní nepriatelia Izraela. Chcú predstavitelia Slovenska obetovať aj duše Slovákov?

Všetky národy Zeme sú požehnané kvôli Izraelu. Bez Izraela, ktorý nám dal Krista, by sme tu ani neboli a ani sa nemohli hrdiť, že sme národom veriacich. Zjavene asi nie sme. Zbabelá reakcia zástupcov SR v OSN to zrejme okazuje. Toto je ovocím strachu a manipulácie.

Takto nám všetkým – celému národu – naši predstavitelia spravili  hanbu.

A nemusíme ani trikrát hádať, kto na to nebude vôbec reagovať, komu to vôbec nebude vadiť.

Tweet Jany Černochovej na sociálnej sieti X (Twitter) :

„Vím, že je dnes významný den pro Českou Republiku a chceme slavit naše 105 výročí republiky. Ale tímto se prostě nedá promlčet, promiňte mi to. Přesně před 3 týdny Hamas vyvraždil více než 1400 Izraelců, což je na jejich počet obyvatel více obětí, než zavraždila militantní islamistické organizace al-Káida 11.9.2001 v USA. A jenom 14 zemí, včetně té naší, se proti bezprecedentnímu teroristickému útoku spáchanému teroristy z Hamas, jasně a srozumitelně postavilo! Stydím se za OSN. Dle mého názoru – nemá ČR – v organizaci, která fandí teroristům a nerespektuje základní právo na sebeobranu, co pohledávat. Vystupme.“

Druhý Holokaust je proroctvom Písma. A nielen on. Nezjavuje tak hlasovacie zariadenie OSN, kto bude na koho strane?

Celý článok nájdete TU.

Úroveň poznania národnej histórie a dnešný Slovák-politik

20.11.2023

Na Blogu najväčšieho SK denníka sa objavil článok s názvom: „Palestinci mají skončit v Evropské unii, požadují to již v americkém tisku vrcholní izraelští politici.“ Podtitulok spomínaného článku z Wall Street Journal sa píše: Západ by mal privítať utečencov z Gazy Európa a USA prijali milióny ľudí, ktorí utiekli z predošlých vojen. A hneď prvý [...]

Miss environment ukazuje pravú tvár

29.10.2023

Na stránkach online denníka The Jerusalem Post bol dnes uverejnený článok s názvom: Moje slovo: Greta a Guterres – ‚Ako sa opovažujete!‘ Autorka článku v ňom píše: „Je to rečnícka otázka, ktorú treba položiť Grete Thunbergovej spolu s generálnym tajomníkom OSN Antoniom Guterresom.“ A ja plne súhlasím. Autorka pokračuje: Nikdy som nebola [...]

Vážení Správcovia krajiny, miest a dedín

14.10.2023

Nedá mi – za všetkých daňových poplatníkov a nielen vodičov áut – nepreposlať aj našim správcom krajiny: Mohli by ste láskavo opraviť cesty, za ktoré sme už boli zdanení, aby sme nespôsobili škody na autách, za ktoré sme každý rok zdaňovaní a ktoré sme si kúpili za príjem, ktorý ste už zdanili a ktoré stoja na príjazdových cestách našich [...]

Garisenda

Nakláňa sa už vyše 900 rokov. V Bologni zabezpečili okolie šikmej veže pre obavy z kolapsu

02.12.2023 22:36

Garisenda je nižšia z Dvoch veží v Bologni. Je vysoká 48 metrov, zatiaľ čo susedná veža Asinelli má 97 metrov.

korea

KĽDR by zasahovanie USA do činnosti jej satelitu považovala za vyhlásenie vojny

02.12.2023 22:14

Pchjongjang je pripravený označiť americké špionážne družice za primárny cieľ ničenia.

zelenska, zelenskyj

Olena Zelenská nechce, aby jej manžel znovu kandidoval na prezidenta: Mali by sme si nájsť niečo nové

02.12.2023 21:40

Naša rodina bude zase spolu. Pôjdeme niekam na dovolenku, a bude dlhá - celý mesiac, povedal ukrajinská prvá dáma.

moskva

Ruská polícia vykonala razie v moskovských gejkluboch, vraj hľadala drogy

02.12.2023 20:46

Polícia vykonala razie na základe "výnosu o extrémizme".

zuzliak

Veriaci by mali mať odvahu usvedčovať falošné systémy viery všade, kde tieto odporujú Bohu klamaním a zvádzaním ľudí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 44
Celková čítanosť: 122765x
Priemerná čítanosť článkov: 2790x

Autor blogu

Kategórie