Založ si blog

Abracadabra COVID

Výraz egyptské rany dnes pozná každý, i ked nie každý vie, o čo v nich skutočne išlo. Pravdou však je, že bohovia dnešných čias − nazvi ich králi, prezidenti, vlády, či médiálni magnáti, predsedovia konštalácií bludných hviezd, čo riaditelia svetových inštitúcií a aj bánk, na tom absolútne nezáleží − sa snažili kopírovať Boha. Áno, opičili sa, ale nevyšlo im to.

Zatiaľčo Božia 5. egyptská rana − rana dobytka postihla len dobytok Egypťanov, t.j. kravy, ťavy a iné skutočne zvieratá, ona napodobenina − teda rana bezbožných bohov nášho sveta − spôsobila rany na ľuďoch. Aj keď je to kozmicky ohavné v podvode a smrti ľudí, môžme bez zveličovania povedať, že „zaklínači egypta našich čias“ sú príšení babráci, ktorí nedokážu ani tvoriť nič poriadne, ani to zastaviť. A ako všetci vieme, Boh ranu na príhovor Mojžiša naozaj zastavil.

Úmrtí medzi ľuďmi bolo po tejto plánovanej „rane dobytka“ zaklínačov dnešných čias, bolo viac ako po obyčajnej chrípke. Navyše, poškodení sú mnohí dodnes. Nepreženiem keď poviem, že je to ohavnosť typu Hitlerovho doktora Mengeleho.

A z tohto dôvodu je tu skvelá správa!

Skvelá v zmysle, že obsahuje pravdu. A nečudo veď odmalička nás učili, že lož má krátke nohy. Pozrieť v originály si ju môžeš TU.

Na sociálnej sieti X (twitter) dnes zaburácala táto PRELOMOVÁ správa:

Rand Paul zhodil bombu: „Fauciho laboratórium NIH bolo PARTNEROM s Wuhanom na návrhu vytvoriť vysoko prenosný koronavírus v roku 2018.“

15 vládnych agentúr si to uvedomovalo a mlčali…

Rozsah veľkého pokrytia COVID je obrovský.

Ukazuje sa, že predstavitelia 15 federálnych agentúr si už v roku 2018 uvedomovali, že Wuhanský virologický inštitút mal ambíciu vytvoriť koronavírus podobný COVID-19.

Títo úradníci boli zasvätení do zámerov čínskeho laboratória syntetizovať vírus podobný COVID-19, no ani jeden z nich túto informáciu nezverejnil.

Napriek tomu, že si týchto 15 agentúr uvedomuje tento znepokojivý a nebezpečný výskum, neustále odmieta poskytnúť o ňom akékoľvek podrobnosti.

Zástupcovia nie menej ako 15 federálnych agentúr boli informovaní o projekte spolupráce, ktorý navrhli Peter Daszak’s EcoHealth Alliance a Wuhanský virologický inštitút.

Na záver dodám, že touto ranou dnešní zaklínači neskončili. Takže je na mieste poriadne sa do pasáží Biblie ponoriť aby sme na ich ďalšie vystrájanie a „hókus-pokusy“ a kadejaké „abrakadabra“ boli pripravení.

Šéf WHO môže čeliť obvineniu z genocídy

20.05.2024

Jim Ferguson dnes na X (Twitter) uverejnil správu, že najvyšší predstaviteľ WHO – áno, a prepytujem Svetovej Zdravotníckej Organizácie – a bývalý terorista Dr. Tedros, ktorý nie je doktorom medicíny, ale je bývalým členom Frontu za oslobodenie národa Tigray – vysoko fialovej teroristickej organizácie a na zakázanom zozname zakázaných teroristických organizácií v USA, [...]

Čas Piatej Poľnice JE TU

15.05.2024

Napriek tomu, čo si kto myslí o Biblii a proroctvách posledných čias, Boh je verný a proroctvá Písma sa spĺňajú jedno za druhým. A pravdou je, že pred pár dňami ľudstvo naozaj vstúpilo do času naplnenia proroctva piatej poľnice Zjavenia. Detaily si môže v Písme vyhľadať každý, kto verí. Dôkazom, že sa naozaj deje, čo proroctvo hovorí je aj fakt, že sa o zjaveniach [...]

Depopulačná Agenda

12.05.2024

Drahí rodáci. Až sa do médií znova dostane správa o ďalšej pandémii, nenechajte sa rozdeliť očkovaním, ktoré dokázalo, že ide o biologickú zbraň agendy tých, ktorí usilujú o depopuláciu planéty. Preklad textu z obrázku: Tu z knihy Bilderberger Jacques Attalli z roku 1981 je príklad zmýšľania elity: „Budúcnosť bude o hľadaní spôsobu, ako znížiť [...]

Nigel Farage

Nigel Farage, jeden z lídrov brexitu, nebude kandidovať v predčasných voľbách do britského parlamentu

23.05.2024 11:45

Všeobecne sa predpokladá, že konzervatívci v nadchádzajúcich voľbách po 14 rokoch pri moci prehrajú s opozičnými labouristami.

Fico postrelenie prevoz

Stav premiéra Fica je naďalej vážny, ale nateraz stabilizovaný

23.05.2024 11:16

Štvrtkové lekárske konzílium potvrdilo doposiaľ zvolený postup jeho liečby.

Vovčansk, vojna na Ukrajine, mŕtvi civilisti

VIDEO: Ruské zverstvá z mesta Vovčansk pripomínajú Buču. Ulice sú posiate mŕtvymi civilistami

23.05.2024 11:15

Prednedávnom vyšla správa o tom, ako Rusi v meste zajali približne 40 civilistov a používajú ich ako ľudské štíty.

Polícia / Pomáhať a chrániť / Policajné auto /

Podozrivým zo streľby v prešovskom pohostinstve je 50-ročný muž

23.05.2024 11:06

Zbraň a strelivo mal v nelegálnej držbe.

zuzliak

Veriaci by mali mať odvahu usvedčovať falošné systémy viery všade, kde tieto odporujú Bohu klamaním a zvádzaním ľudí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 147451x
Priemerná čítanosť článkov: 2542x

Autor blogu

Kategórie