Založ si blog

Podvedená Ukraina. A nielen ona.

Americký prezidentský kandidát, Robert Kennedy Jr. mal v súvislosti s pomocou Ukraine len pred pár dňami na sociálnej platforme X (Twitter) veľmi zaujímavý prejav, ktorý si v pôvodnej verzii môžeš vypočuť TU. Na konferencii uviedol, citujem:

“Toto je vojna, ktorá sa nikdy nemala stať. Je to vojna, ktorú sa Rusi opakovane snažili urovnať za podmienok, ktoré boli veľmi, veľmi prospešné pre Ukrajinu a USA. Hlavná vec, ktorú chceli, bolo, aby USA držali NATO mimo Ukrajiny. Veľkí vojenskí dodávatelia: Boeing, Raytheon, General Dynamics, Lockheed Martin – chcú neustále pridávať nové krajiny do NATO. Prečo? Pretože potom táto krajina musí prispôsobiť svoje vojenské nákupy špecifikáciám zbraní NATO. To znamená, že určité spoločnosti – Northrop Grumman, Raytheon, General Dynamics, Boeing a Lockheed Martin sa dostali do pasce. V marci 2022 sme vyčlenili 13 miliárd dolárov. Len aby som uviedol príklad, mohli ste postaviť dom pre každého strateného bezdomovca v tejto krajine (USA). Potom sme zaviazali ďalších 24 miliárd dolárov, odvtedy, pred dvoma mesiacmi, a teraz prezident Biden žiada ďalších 60 miliárd dolárov. Ale veľké, veľké výdavky prídu po vojne, keď budeme musieť znovu postaviť všetky veci, ktoré sme zničili. Mich Mc Connell dostal otázku:

Naozaj si môžeme dovoliť minúť 113 miliárd dolárov na Ukrajinu?

Povedal: „Neboj sa. Na Ukrajinu to naozaj nejde. Ide to American Defence Manufacturers.“ (pre US výrobcov zbraní)

Takže len priznal, že ide o program na pranie špinavých peňazí. A kto podľa vás vlastní každú z týchto spoločností? Áno, BlackRock. Takže Tim Scott počas republikánskej debaty povedal: „Nebojte sa, nie je to dar Ukrajine. Je to pôžička.“

Zdvihnite ruku, ak si myslíte, že táto pôžička sa niekedy vráti. Áno, samozrejme, že nie. Prečo to teda nazývajú pôžičkou? Pretože ak to nazvú pôžičkou, môžu si stanoviť podmienky pôžičky. A aké sú úverové podmienky, ktoré im kladieme?

Extrémny úsporný program, takže ak budete chudobní na Ukrajine, budete chudobní navždy.

Najdôležitejší. Ukrajina musí dať všetky svoje aktíva vo vlastníctve štátu na predaj nadnárodným korporáciám, vrátane všetkej svojej poľnohospodárskej pôdy — najväčšieho samostatného majetku v Európe na Ukrajine. Ukrajina môže nakŕmiť svet. O túto krajinu sa viedli tisícročné vojny. Je to najbohatšia poľnohospodárska pôda na svete. Je to chlebový kôš Európy.

500.000 detí ukrajinských detí zomrelo, aby sa krajina udržala. O tejto úverovej podmienke takmer určite nevedeli. Predali z nej už 30 %. Kupujúcimi boli Dupont, Cargill a Monsanto. Kto podľa vás vlastní všetky tieto spoločnosti? Áno, BlackRock. A potom v decembri prezident Biden rozdal zmluvu na obnovu Ukrajiny.

A kto si myslíš, že dostal tú zmluvu? BlackRock. Takže to robia priamo pred nami. Už ich ani nezaujíma, že to vieme. Pretože vedia, že sa z toho môžu dostať. A ako to vedia? Pretože majú stratégiu. A táto stratégia je stará, stará stratégia, vďaka ktorej nás držia vo vzájomnej vojne. Neustále nás nenávidia. Nechávajú republikánov a demokratov bojovať medzi sebou a čiernych proti bielym a všetky tieto rozdelenia, ktoré zasievajú.“

Toľko z prejavu prezidentského kandidáta USA Roberta Kennedyho Juniora.

Kto je BlackRock? BlackRock, Inc. je americká nadnárodná investičná spoločnosť. Je to najväčší správca aktív na svete, ktorý k 31. decembru 202 spravoval aktíva v hodnote 10 biliónov USD.

Uvedom si, čo pán Kennedy hovorí: „Krajiny, vstupujúce do NATO potom musia prispôsobiť svoje vojenské nákupy špecifikáciám zbraní NATO.“
To však znamená financovanie amerického zbrojného priemyslu a teda krv na rukách všetkých obyvateľoch, kde USA vedie svoje vojny. Toto nie je maličkosť a PRINESIE NÁSLEDKY pre celú krajinu Slovákov. Teraz nik nemôže povedať. že sa ho vojna u susedov netýka. V skutku sa nás týkajú úplne všetky, do ktorých sú USA zapojené predajom zbraní.
Slováci by sa mali pýtať svojich predstaviteľov krajiny, koľko slovenských „assets“ predali spoločnosti BlackRock, alebo jej zákazníkom, bez vedomia podobného zadĺženia Slovákov.

Môže ešte niekto pochybovať, že z „veľkonočného vajca“ zvaného NATO, lezú len hady?

Pán Kennedy sa však veľmi mýli, lebo proroctvo hovorí opak – prezident Putin sa nesnažil o pokoj, aj keď sa oháňal zmluvami z čias konca WW2.

Detaily s dôkazmi o nich priamo z Písma nájdeš v Prorockej lekcii zvanej Poprava Hlavného Pekára.

Šéf WHO môže čeliť obvineniu z genocídy

20.05.2024

Jim Ferguson dnes na X (Twitter) uverejnil správu, že najvyšší predstaviteľ WHO – áno, a prepytujem Svetovej Zdravotníckej Organizácie – a bývalý terorista Dr. Tedros, ktorý nie je doktorom medicíny, ale je bývalým členom Frontu za oslobodenie národa Tigray – vysoko fialovej teroristickej organizácie a na zakázanom zozname zakázaných teroristických organizácií v USA, [...]

Čas Piatej Poľnice JE TU

15.05.2024

Napriek tomu, čo si kto myslí o Biblii a proroctvách posledných čias, Boh je verný a proroctvá Písma sa spĺňajú jedno za druhým. A pravdou je, že pred pár dňami ľudstvo naozaj vstúpilo do času naplnenia proroctva piatej poľnice Zjavenia. Detaily si môže v Písme vyhľadať každý, kto verí. Dôkazom, že sa naozaj deje, čo proroctvo hovorí je aj fakt, že sa o zjaveniach [...]

Depopulačná Agenda

12.05.2024

Drahí rodáci. Až sa do médií znova dostane správa o ďalšej pandémii, nenechajte sa rozdeliť očkovaním, ktoré dokázalo, že ide o biologickú zbraň agendy tých, ktorí usilujú o depopuláciu planéty. Preklad textu z obrázku: Tu z knihy Bilderberger Jacques Attalli z roku 1981 je príklad zmýšľania elity: „Budúcnosť bude o hľadaní spôsobu, ako znížiť [...]

Nigel Farage

Nigel Farage, jeden z lídrov brexitu, nebude kandidovať v predčasných voľbách do britského parlamentu

23.05.2024 11:45

Všeobecne sa predpokladá, že konzervatívci v nadchádzajúcich voľbách po 14 rokoch pri moci prehrajú s opozičnými labouristami.

Fico postrelenie prevoz

Stav premiéra Fica je naďalej vážny, ale nateraz stabilizovaný

23.05.2024 11:16

Štvrtkové lekárske konzílium potvrdilo doposiaľ zvolený postup jeho liečby.

Vovčansk, vojna na Ukrajine, mŕtvi civilisti

VIDEO: Ruské zverstvá z mesta Vovčansk pripomínajú Buču. Ulice sú posiate mŕtvymi civilistami

23.05.2024 11:15

Prednedávnom vyšla správa o tom, ako Rusi v meste zajali približne 40 civilistov a používajú ich ako ľudské štíty.

Polícia / Pomáhať a chrániť / Policajné auto /

Podozrivým zo streľby v prešovskom pohostinstve je 50-ročný muž

23.05.2024 11:06

Zbraň a strelivo mal v nelegálnej držbe.

zuzliak

Veriaci by mali mať odvahu usvedčovať falošné systémy viery všade, kde tieto odporujú Bohu klamaním a zvádzaním ľudí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 147452x
Priemerná čítanosť článkov: 2542x

Autor blogu

Kategórie