Založ si blog

Mestá zakážu do roku 2030 mäso, mliečne výrobky a súkromné vozidlá

Americké internetové noviny The New American dnes uverejnili správu, ktorú by si Slováci mali prečítať skôr, ako niekoho vôbec niekam budú voliť:

Jej titulok znie: Mestá zakážu do roku 2030 mäso, mliečne výrobky a súkromné vozidlá

V článku sa potom hvorí nasledovné:

Štrnásť amerických miest plánuje v priebehu nasledujúcich siedmich rokov zakázať mäso a mliečne výrobky, ako aj všetky súkromné vozidlá. Dokonca aj elektrické vozidlá sú na „odseknutie“.

Hlavné metropolitné oblasti sú súčasťou skupiny známej ako C40, čo je „globálna sieť takmer 100 primátorov popredných svetových miest, ktorí sú zjednotení v boji proti klimatickej kríze“.

Obce zastúpené v Spojených štátoch sú Austin, Boston, Chicago, Houston, Los Angeles, Miami, New Orleans, New York City, Philadelphia, Phoenix, Portland, San Francisco, Seattle a Washington, D.C. Starostovia desiatok ďalších miest po celom svete sú tiež členmi.

Podpísali dohodu C40 s názvom Budúcnosť mestskej spotreby vo svete s teplotou 1,5 °C, ktorá pripúšťa „ambiciózne ciele“ (rozumej bezohľadné a bezbožné obmedzovanie ľudských práv a slobôd) na rok 2030. Medzi nimi je nula kilogramov spotreby mäsa a mliečnych výrobkov pre obyvateľov týchto miest a nula súkromných vozidiel.

Ale to nie je všetko. Toto je len „prvá lastovička“ proroctva Ježiša Krista o tom, čo všetko – aké znamenia uvidíme, v čase pred Jeho bezprostredným príchodom.

 

Originál v Angličtine a aj video s Jordanom Petersonon, ktorý opisuje veľký obraz C40, si môžte pozrieť TU:

Larvy bravčovej pásomnice nájdené v mozgu troch belgických školákov

02.09.2023

Všade sa dnes promovuje jesť larvy a insekty. Nemali by sme sa s tým však vôbec ponáhľať a už vôbec nie v našich končinách. V Belgicku totiž objavili nákazu pásomnicou bravčovou našli u troch žiakov základnej školy v meste Lier. Je to zriedkavé: červ sa už v Európe bežne nevyskytuje. Nie je dôvod na paniku, ale škola vyzýva rodičov, aby boli ostražití. Pochopí [...]

Vieš, Kto Skutočne Spravuje Tvoje Peniaze?

23.08.2023

EÚ vysvetľuje potrebu digitálneho eura. Ale národy EU by sa mali zobudiť a poriadne si posvietiť nielen na to, čo sa im to byrokrati snažia vnútiť, ale hlavne, aké následky to na tieto národy a ich rodiny bude mať. Vlastne už má, lebo tieto veci – pre ignoranciu tých, ktorých vodcovia EU hanlivo prezývajú „ignoramus“ nepozorovane a postupne už do našich [...]

Nahá Pravda o Daniach

28.07.2023

Boh už v časoch Proroka Samuela svoj ľud varoval, že jedným z TRESTOV za zavhrnutie Boha čoby ich skutočného KRÁĽA a VLÁDCU, bude množstvo daní. Znamená to, že Boh NIKDY NECHCEL, aby Jeho Ľud platil dane tak, ako to už vtedy robili pohania? NIE NECHCEL. BOH SVOJ ĽUD NEZOTROČUJE, ale OSLOBODZUJE. Toto okrádanie si hlúpy a nevďačný národ spôsobil sám. Ako sa toto [...]

vojna na Ukrajine, Donecká oblasť

ONLINE: Zbrane za reformy. Kyjev dostal list z USA

26.09.2023 06:30

Ukrajina by mala urobiť mnohé reformy, ak chce naďalej prijímať vojenskú pomoc. Hovorí o tom pracovný návrh, ktorý krajina dostala z USA.

Robert Fico, Smer, Michalovce

Volebný seriál: Ako Smer rozdá karty? Fico ašpiruje na premiéra po štvrtýkrát. Lákal aj vyhranených voličov

26.09.2023 06:00

Volič Smeru sa časom menil. Keď od Smeru začali odchádzať voliči k Hlasu, čelní predstavitelia stavili na extrémnejší jazyk a oslovili aj voličov Republiky či ĽS NS.

AfD

Ruská vojna pomohla krajnej pravici. Čo by sa stalo, keby v Nemecku vládla AfD?

26.09.2023 05:55

"AfD sa stala stranou pre ľudí, ktorí majú obavy z budúcnosti, z vojny, migrácie či z čohokoľvek iného,“ tvrdí Kai Arzheimer, politológ z univerzity v Mainzi.

karabach

Výbuch skladu pohonných hmôt v Náhornom Karabachu zranil vyše 200 ľudí

25.09.2023 23:03

Zdravotný stav väčšiny zranených je vážny alebo veľmi vážny.

zuzliak

Veriaci by mali mať odvahu usvedčovať falošné systémy viery všade, kde tieto odporujú Bohu klamaním a zvádzaním ľudí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 40
Celková čítanosť: 114732x
Priemerná čítanosť článkov: 2868x

Autor blogu

Kategórie