Založ si blog

Mestá zakážu do roku 2030 mäso, mliečne výrobky a súkromné vozidlá

Americké internetové noviny The New American dnes uverejnili správu, ktorú by si Slováci mali prečítať skôr, ako niekoho vôbec niekam budú voliť:

Jej titulok znie: Mestá zakážu do roku 2030 mäso, mliečne výrobky a súkromné vozidlá

V článku sa potom hvorí nasledovné:

Štrnásť amerických miest plánuje v priebehu nasledujúcich siedmich rokov zakázať mäso a mliečne výrobky, ako aj všetky súkromné vozidlá. Dokonca aj elektrické vozidlá sú na „odseknutie“.

Hlavné metropolitné oblasti sú súčasťou skupiny známej ako C40, čo je „globálna sieť takmer 100 primátorov popredných svetových miest, ktorí sú zjednotení v boji proti klimatickej kríze“.

Obce zastúpené v Spojených štátoch sú Austin, Boston, Chicago, Houston, Los Angeles, Miami, New Orleans, New York City, Philadelphia, Phoenix, Portland, San Francisco, Seattle a Washington, D.C. Starostovia desiatok ďalších miest po celom svete sú tiež členmi.

Podpísali dohodu C40 s názvom Budúcnosť mestskej spotreby vo svete s teplotou 1,5 °C, ktorá pripúšťa „ambiciózne ciele“ (rozumej bezohľadné a bezbožné obmedzovanie ľudských práv a slobôd) na rok 2030. Medzi nimi je nula kilogramov spotreby mäsa a mliečnych výrobkov pre obyvateľov týchto miest a nula súkromných vozidiel.

Ale to nie je všetko. Toto je len „prvá lastovička“ proroctva Ježiša Krista o tom, čo všetko – aké znamenia uvidíme, v čase pred Jeho bezprostredným príchodom.

 

Originál v Angličtine a aj video s Jordanom Petersonon, ktorý opisuje veľký obraz C40, si môžte pozrieť TU:

Norimberský Kódex

11.07.2024

Sú prípady, kedy nám vláda či polícia hovorí, že neznalosť zákona neospravedlňuje. Lenže čo v prípade, že autority krajiny porušia ZÁKONY, o ktorých VEDIA? Napríklad tento: NORIMBERSKÝ KÓDEX 1. DOBROVOĽNÝ SÚHLAS JE NEVYHNUTNÝ 2. VÝSLEDKY MUSIA BYŤ PRE VÄČŠIE DOBRO SPOLOČNOSTI 3. EXPERIMENTY NA ĽUDOCH BY MALI BYŤ ZALOŽENÉ NA PREDCHÁDZAJÚCICH EXPERIMENTÁCIÁCH [...]

Zatykače na Gatesa

10.07.2024

SKVELÁ SPRÁVA! Twitter X dnes zverejnil FANTASTICKÚ SPRÁVU – viď TU Hovorí sa v nej: Bill Gates je po celom svete obvinený z pandemického podvodu a vraždy z vakcín. India má proti nemu dva prípady vrážd očkovaním. V talianskom parlamente je obvinený z vyľudňovania a označovaný za zločinca. V USA je obvinený z hromadného zabitia z nedbanlivosti. Dôkazy tiež [...]

Od rozkošu še psi bešňa

29.06.2024

Ak sa dnes sčítaný a uvedomelý človek pozrie na vývoj proroctiev a porovná ju s degenerácipou a degradáciou vo vyhláseniach vodcov oných bludných konštalácií hviezd, ktorí sú samozvanou elitoum nechcenou a nevolenou, ale vnucujúcou sa všetkým, nemôže nevidieť, že čo sa deje je doslova zjavením porekadla našich starých mám: „od rozkošu še psi bešňa.“ [...]

Biden

Biden sa nebude uchádzať o znovuzvolenie, prezident odstupuje z kandidatúry

21.07.2024 20:02

Americký prezident Joe Biden oznámil, že stiahne svoju kandidatúru na post prezidenta USA.

Dúhový Pride 2024 v Bratislave, LGBT pochod

Na Pride v Nemecku prišlo vyše milión ľudí. Je to významná demonštráciu za demokraciu, povedal tamojší minister

21.07.2024 18:37

Podujatie Lauterbach označil za "veľmi významnú demonštráciu za demokraciu, slobodu, za práva" kvír ľudí.

Zničená Stalinova busta

Stalin prišiel o hlavu: Rus pri Moskve rozmlátil pamätník diktátora, vrhol sa aj na Lenina

21.07.2024 18:24

Zábery zachytili páchateľa "v neadekvátnom stave", ako všetkou silou udrel kladivom do pomníka, a v pozadí sú počuť výkriky a hlasný smiech.

Poľsko, pád lietadla

V Poľsku sa zrútilo malé lietadlo, po dopade vzbĺklo. Zahynul 75-ročný pilot

21.07.2024 17:26

Lietadlo sa zrútilo do poľa s repkou. Keď hasiči dorazili na miesto, lietadlo horelo.

zuzliak

Veriaci by mali mať odvahu usvedčovať falošné systémy viery všade, kde tieto odporujú Bohu klamaním a zvádzaním ľudí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 66
Celková čítanosť: 159738x
Priemerná čítanosť článkov: 2420x

Autor blogu

Kategórie