Založ si blog

Vykľulo sa šidlo z vreca

Pred pár rokmi bolo vídať reklamu, ktorej slogan hovoril: „Ak vydržíš čakať do vianoc, uvidíš zlaté prasiatko.“ Nuž, to prasiatko som dnes nevidela, zato však riadne šidlo, čo sa vykľulo z vládneho vreca. Inak povedané: Ak občan chvíľku počká, „vladára pritlačí“ a aj pravdu povie. 🙂 A preto dnes v správach čítame toto:

„Otázka je, prečo to neurobili už dávno. Veď o tom, že ideme masívne očkovať, vieme minimálne od vlaňajšieho leta. A už pri potvrdeniach o absolvovaní testov sme prišli na to, že treba mať jednotné potvrdenie, aby sa ľuďom nestávalo, že im bol niekam odmietnutý vstup, lebo ich potvrdenie ,nevyzeralo správne‘,“ upozorňuje poslanec Valášek. Zdôrazňuje, že tieto problémy boli predvídateľné.

Minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský (nom. OĽaNO) tvrdí, že problém so zavedením európskeho digitálneho zeleného certifikátu nebude. Naprieč úniou sa rokuje a 26. júna bude systém elektronický. (prevzaté z Pravdy)

 

To ale znamená len jedno: že vlády EU sa – rovnako ako tie v Mníchove v r.1938, t.j. „o nás bez nás“ – už dávnejšie dohodli, že občanov budú považovať sa svoj majetok (ako dobytok), a že očkovanie bude zo začiatku nepovinné, ale plánované je ono „masívne“.

Toto úctou k človeku, voličovi ani životu nazvať nemožno.

Napriek ich všemožnej snahe sa im to však nepodarí. Prečo? Lebo celý tento cirkus – bohužiaľ, ale už onedlho – preuší naplnenie proroctva 6.poľnice knihy Zjavenie. Tým je 3.svetová vojna, v ktorej má v krátkom čase zahynúť až 1/3 ľudstva. Kto číta nech pochopí.

Kiežby vláda volila zdravý rozum a pripravila obyvateľstvo na následky tejto – Bohom prorokovanej vojny. A keďže vojna bude nukleárna, koho v nej budú zaujímať rúška a očkovanie?

Je nad slnko jasné, aké zasa zbytočné míňanie peňazí daňových poplatníkov na očkovanie a preukazy celé toto hejsa je. Okrem toho je to aj ďalšie ukracovanie slobôd a práv občanov a to práve tými, ktorí si hovoria „demokrati“ a prepytujem „bojovníci za slobodu práv občanov“. Verím tomu, že tí, ktorí za našu slobodu bojovali v 2.svetovej vojne – a tá bola obsahom 2.poľnice Apokalypsy – sa musia v hroboch obracať. Skutočne, hanba všetkým národom, ktoré boli od fašizmu oslobodené a dnes sa sami dávajú zotročovať! Pripadajú mi ako ľahké ženy v historických vojnových dokumentoch, čo si myslia, že zotročenie je spôsob ako sa dostať na slobodu.

 

Problém však nie je len vojna, pri ktorej – A TO NEHOVORÍM JA, ALE BOH SÁM – zahynie oná tretina ľudstva od ohňa, dymu a síry, ale aj posledné „očkovanie“ v dejinách ľudstva vôbec, opísané v rovnomennej knihe ako znak šelmy. Toto posledné očkovanie tu však nebude z dôvodu pandémie, ale ako posledný ekonomický systém sveta – a Biblia prorokuje, že jeho „vynálezcom a implementárom“ bude najväčší FALOŠNÝ systém viery, ktorého vodcovia nosia červené a fialové rúcha – viď Zjavenie kapitoly 13 až 19. Kto číta nech pochopí.

 

Vlády krajín sveta dostali autoritu spravovať krajiny, t.j. územia. Ani jeden z nich však nedostal od Boha autoritu ovládať ani manipulovať ľudí. A ani jeden jej člen nedostal od Boha autoritu prorokovať. Už len preto sa nestane, čo hovoria.

Odkaz Tereze

13.09.2022

Mô vstup je reakciou na vstup blogerky Terezky Milá Terezka, Píšem Ti takto, lebo inak sa nedá a nehnevaj sa, že Ti budem tykať – som minimálne 2x staršia ako ty. Plne chápem, čo si prežívala a ako sa cítiš, ale dovoľ mi zároveň Ti povedať: NIE, TY NIE SI odpadlík a nikdy si nebola. Keby nie pre iné, tak z tohto dôvodu: K čomu si NEprirástla, od toho si ani [...]

Ta ci pišem, Beta

15.08.2022

Pisala mi Beta, co sebe hutori že je veriaca. Aľe jak kukam, tak kukam, ta še mi do rozuma nechce zmescic, že co za bludom tota baba veri. Na šak popaterce sami: Beta pisala tak: „Preblahoslavená Panna vzýva v Cirkvi ako Orodovnica, Ochrankyňa, Pomocnica a Prostrednica.“ Aľe to neštymuje s tym, co naš pan farar hutori. Ta bym jej chcela odpovedzec aspoň tu i tak: Čuješ, [...]

Ecce homo

23.11.2021

Kto číta nech pochopí, čo nás učí história pre naše časy. Počas pasenia svojich stád, Jozefovi bratia plánovali, ako sa čo najlepšie zbaviť jeho a hrozby, o ktorej si mysleli, že Jozef predstavuje. A v tom istom čase za nimi Jakub Jozefa poslal. Gn 37,18: Keď ho zazreli v diaľke, prv, ako sa k nim priblížil, sprisahali sa proti nemu zabiť ho. Hoci to ani nezamýšľali, ani [...]

zelenskyj

Zelenskyj: Ukrajina potrebuje rýchlejšie dodávky zbraní

29.01.2023 21:55

Zelenskyj sa tiež vyjadril k účasti Ruska na olympijských hrách v Paríži v roku 2024.

Erdogan

Turecko by podľa Erdogana mohlo schváliť vstup do NATO pre Fínsko bez Švédska

29.01.2023 20:26

Turecko minulý týždeň odložilo na neurčito nové kolo rokovaní so Švédskom a Fínskom o schválení ich vstupu do Severoatlantickej aliancie.

273160688 1294091934388485 8413840614404756137 n

V noci môže byť do -15 stupňov, cez deň sa očakáva výrazné sneženie i vietor

29.01.2023 20:03

V pondelok môže silnejšie zafúkať na horách, ako aj na juhozápade Slovenska.

Eduard Heger, Richard Sulík, Boris Kollár

O dátume predčasných volieb sa má rozhodnúť v utorok. Kto chce skorší termín a komu vyhovuje až september?

29.01.2023 18:18

Boris Kollár a aj strana SaS už ale pripustili, že by mohli podporiť aj júnový termín. Prečo sa ponáhľať a aký je naopak argument na oddialenie predčasných volieb?

zuzliak

Veriaci by mali mať odvahu usvedčovať falošné systémy viery všade, kde tieto odporujú Bohu klamaním a zvádzaním ľudí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 35
Celková čítanosť: 94749x
Priemerná čítanosť článkov: 2707x

Autor blogu

Kategórie