Založ si blog

SOS Linka pre zvieratá v núdzi . . . Naozaj?

Len nedávno sme sa s manželom po rokoch v zahraničí prisťahovali na Slovensko, takže sa, čo sa týka inštitúcií na pomoc v kadečom, iba rozkukávame.

Prečo to píšem? Lebo naša suseda má 11-ročnú fenu, ktorá neznesie prítomnosť žiadnej osoby, či psa vo svojom dohľade. Susedka je milá pani, ochotná a snaží sa ako môže, aby jej psík neobťažoval, ale posledné dni je to naozaj zlé, lebo pes breše doslova od pol siedmej ráno do takmer pol deviatej večer len naozaj s minimálnymi prestávkami. Problémom preň sú robotníci, pracujúci na plote susedy.

Brechanie je však doslova srdcervúce, lebo tá fena až akoby plakala. Preto som dnes ráno obvolala niekoľko organizácií na pomoc zvieratám. V prvom rade musím povedať, že ak máte zahraničné číslo ako ja, nikam sa nedovoláte. A jednou z kontaktovaných inštitúcií bola aj SOS Linka pre zvieratá v núdzi. Keďže mi telefón odmietali dvihnúť aj potom, čo ma na nich prepájala núdzová linka 112, poslala som sms a zyšok si prečítajte v SMS komunikácii s „dobrovoľníčkou ‚inšpektorkou‘ „, ktorá je vo svojej funkcii – viď jej odpovede na opakovanú žiadosť pomôcť PSOVI, naozaj človekom na nesprávnom mieste. Ešte dodávam, že celú komunikáciu uverejňujem s jej osobným a ako uvidíte, písomným súhlasom a po celý čas, čo toto píšem, mi chodia jej ďalšie jej, ale už mnou nevyžiadané sms-ky:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Čo nasledovalo bolo naozaj úbohé a nehodné človeka, ktorý zrejme iba predstiera, že je milovník zvierat, alebo že ho ich blaho vôbec zaujíma:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A potom prišlo dokonca aj obvinenie, že sa môžem hanbiť:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pochopila som, že tu niet s kým ani o čom, tak som celú vec ukončila následne:
Ja? Ja sa naozaj nemám za čo hanbiť. Hanbu si robíte Vy sama, svojou neprofesionálnou a úbohou komunikáciou; a aj celému Inšpektorátu Ochrany Zvierat. Kontaktovala som Vás pre pomoc psovi, ktorý je nesmierne vystresovaný, a ide sa ubrechať k smrti, keďže breše 11 hodín denne VKUSE, nie občas.

Vy však ani len nečtíate, čo Vám píšem a telefón odmietate zo strachu dvíhať. Je mi strašne ľúto, že namiesto POMOCI PRE ÚBOHEHO PSA, čítam o Vašej úbohej arogancii voči mne, a že žiadost o pomoc pre zviera považujete za OBŤAŽOVANIE.

Vaše nerozumné poznámky a súdy o mne, a navyše aj ZNEVAŽOVANIE DOBROVOĽNÍKOV, ktorí zvieratám pomáhajú naozaj zo srdca.

Považujte moju odpoveď za pomoc od bývalého Trénera a Učiteľa Kontroly Zákaznického Servisu. Vy ste v tejto oblasti zlyhala na celej čiare.

Bohužiaľ, táto pani mi vypisovala aj počas písania tohto článku. Čo napísala, naozaj prenechám na zamyslenie sa Inšpektorom SOS linky pre zvieratá.

Dovoľte mi zakončiť týmto – nikoho nemienim uraziť, kto môže, nech pochopí:


Na autá sa od nás vyžaduje zodpovednosť, náuka, skúšky schopností a až potom je nám daný vodičský preukaz. Zatiaľčo – a podotýkam výkon inšpekcie pomocných organizácií – je daný aj ľuďom bez základov slušného správania sa?

Táto prepytujem „inšpektorka“ má zjavný problém poruchy osobnosti. Ľudia bez neho totiž iných slušne vypočujú a v žiadnom prípade hľadajúcich pomoc, hoci len pre zviera iného majiteľa, nenapádajú ani neobviňujú.

Quo vadis a nielen SOS Linka pre zvieratá v núdzi?

 

Šéf WHO môže čeliť obvineniu z genocídy

20.05.2024

Jim Ferguson dnes na X (Twitter) uverejnil správu, že najvyšší predstaviteľ WHO – áno, a prepytujem Svetovej Zdravotníckej Organizácie – a bývalý terorista Dr. Tedros, ktorý nie je doktorom medicíny, ale je bývalým členom Frontu za oslobodenie národa Tigray – vysoko fialovej teroristickej organizácie a na zakázanom zozname zakázaných teroristických organizácií v USA, [...]

Čas Piatej Poľnice JE TU

15.05.2024

Napriek tomu, čo si kto myslí o Biblii a proroctvách posledných čias, Boh je verný a proroctvá Písma sa spĺňajú jedno za druhým. A pravdou je, že pred pár dňami ľudstvo naozaj vstúpilo do času naplnenia proroctva piatej poľnice Zjavenia. Detaily si môže v Písme vyhľadať každý, kto verí. Dôkazom, že sa naozaj deje, čo proroctvo hovorí je aj fakt, že sa o zjaveniach [...]

Depopulačná Agenda

12.05.2024

Drahí rodáci. Až sa do médií znova dostane správa o ďalšej pandémii, nenechajte sa rozdeliť očkovaním, ktoré dokázalo, že ide o biologickú zbraň agendy tých, ktorí usilujú o depopuláciu planéty. Preklad textu z obrázku: Tu z knihy Bilderberger Jacques Attalli z roku 1981 je príklad zmýšľania elity: „Budúcnosť bude o hľadaní spôsobu, ako znížiť [...]

izrael, gaza, rafah

Izrael zaútočil na tábor v Rafahu len niekoľko minút po rozhodnutí súdu v Haagu

24.05.2024 20:44

Medzinárodný súdny dvor Izraelu nariadil, aby okamžite zastavil ofenzívu v tomto meste na juhu Pásma Gazy.

SR Michalovce vláda Ukrajina 27. schôdza uarus KEX

Kaliňák avizuje prípravu ďalších dvoch výjazdových rokovaní vlády v regiónoch

24.05.2024 19:35

Naposledy kabinet rokoval na výjazdovom rokovaní v Handlovej, kde po skončení vážne postrelili premiéra Fica.

gedra

Začali sa prípravy zákona na zlepšenie bezpečnostnej situácie

24.05.2024 18:44

Na ministerstvá bol postúpený zoznam opatrení, ktoré je potrebné aplikovať na rezortnej úrovni s cieľom zlepšenia bezpečnosti a odolnosti SR.

orbán

Orbán: Sme spojení so slovenskou tajnou službou, máme informácie o atentáte na Fica

24.05.2024 17:32

Podľa Orbána mnoho ľudí adresovalo kritiku slovenským tajným službám kvôli tomu, čo sa stalo.

zuzliak

Veriaci by mali mať odvahu usvedčovať falošné systémy viery všade, kde tieto odporujú Bohu klamaním a zvádzaním ľudí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 147518x
Priemerná čítanosť článkov: 2543x

Autor blogu

Kategórie