Založ si blog

Opatrenia Zdravého Rozumu

Máš po krk správ o epidémii? Skutočne? Až natoľko, že si ochotný spraviť jedinú správnu vec, ktorá spôsobí zmenu a dokonca uzdravenie krajiny? Lebo toto je naozaj možné. Všetky politické a tzv.fundované prognostiky sú iba hnilým ovocím negatívnej mysle. Dôkaz? Východisko tu už tisícročia je. Lenže potrebuješ zdravý rozum – ten, ktorý povojnové generácie stratili. Pozeraj:

Keď bol Hitler počas 2.svetovej vojny len 3 dni od totálneho ovládnutia sveta, vyzvali nie kňazi, ani veriaci, ale bol to W.Churchil a ďalší predstavitelia európskych krajín, kto vyzval na celosvetový deň modlitieb a pôstu za zvrátenie vojny. Boh na ne odpovedal tým, čo svet pozná ako D-Day, alebo Zázrak z Dunkirku (vylodenie sa vojsk aliancie v Normandii) a Hitler vojnu prehral. Aj keď sa národom za železnou oponou hovorilo iné, toto je skutočná pravda o vojne. Je ním víťazstvo Boha nad duchom Antikrista, ktorým bol Hitler posadnutý. Toto je nepopierateľný fakt.

Neviem, či si dnes niekto vôbec všimol, ale už vyše roka sa v TV nepozeráme na nič iné, než na reportáže a programy o 2.svetovej vojne. A napriek tomu nám ani len neťukne PREČO? Ok, ľudstvo je naozaj až také opité jedom bludov aj klamstiev politikov, že sa z toho nič nenaučilo. Zatiaľ. Ale ak si pomôžeme pripomienkou tohto Božieho milosrdenstva, prejaveného aj nám v 2.svetovej vojne, epidémia, ktorú sme si na seba pritiahli svojou bezbožnosťou my sami, nemusí trvať ani dlho, ani nemusí zbytočne zabiť príliš mnoho ľudí. Boh už prostriedok pripravil. JE NA NÁS, či ho použijeme. Toto sú fakty:

  • Boh epidémie takého rozsahu dopúšťa IBA ako trest za bezbožnosť národov aj ich vodcov.
  • Corona je proroctvom Písma, čoby znak blížiaceho sa príchodu Krista na zem a konca všetkých svetových vlád (nie sveta, len vlád).
  • Boh už v minulosti dokázal, že ak sa ľud pokorí a obráti sa k Nemu úprimne, že Boh ľudstvo zachráni (viď nižšie).
  • Dôkazy o tom z 2.svetovej vojny sú nepopierateľné a nesporné (viď historický dokument zvaný Zázrak z Dunkirku).
  • Všetky katastrofické prognostiky v médiách, sú ohavné výmysly negatívnej mysle.

Pomoc tu je už dávno a je BEZPLATNÁ. A testy ani očkovanie ňou nie sú. Tie iba pľundrujú štátny rozpočet. Toto chceme? Prestaňme na chvíľu čítať – prepáčte – len vkladné knižky a pokladničné bločky, športové správy, či bulvár soc.médií a stane sa zázrak. Chápem, že mnohí do očí bijúcu pravdu nechcú ani vidieť, a len máloktorí sú ochotní ju použiť. Takí si vlastné nešťastie spôsobujú sami. Takže ako sa corony zbaviť nadobro? Presne tak, ako sme sa zbavili „nákazy Hitlera“.

Tu je Bohom ponúknuté, bezplatné východisko a ver mi, KAŽDÝ, kto poslúchne a úprimne sa pokorí, zasiahnutý nákazou NEBUDE. Boh to sľúbil už pred takmer 3000 rokmi:

On ťa určite zachráni pred smrteľným osídlom lovca
a pred ničivým morom (nákazou, epidémiou).
Jeho Pravda bude tvojím štítom a pancierom,
Nebudeš sa báť hrôzy noci, ani šípu letiaceho vo dne,

Ani smrteľnej nákazy, čo sa zakráda v tme, ani epidémie, čo pustoší na poludnie

Tisíce môžu padnúť po tvojom boku a desaťtisíce po tvojej pravici; ale k tebe sa nepriblíži.

Vlastnými očami sa budeš dívať a uvidíš odmenu bezbožných.

Pretože si Pána, ktorý je tvojím útočiskom, Najvyššieho spravil svojím príbytkom.

Nestihne ťa nijaké zlo, ani sa žiadne súženie nepriblíži k tvojmu telu, (Ž 91:3-10)

Ale toto prisľúbenie má podmienku a tá znie:

Ak sa môj ľud, ktorý sa volá Mojím Menom, pokorí a bude sa modliť, bude hľadať Moju tvár a odvráti sa od svojich zlých ciest, Ja vypočujem z neba, odpustím ich vinu a ich zem uzdravím. (2Krn 7:14)

Takže čo máme robiť, je jasné. Chceš naozaj odstrániť coronu nadobro? Odstráň jej príčinu. Tou je bezbožnosť. Keďže naši predstavitelia vlád zabudli na to, čo im získalo slobodu, dovoľujem si to všetkým pripomenúť touto formou. Nemusíme nič vyhlasovať, IBA SA SPOJME v JEDNODŇOVOM PÔSTE za Božie milosrdenstvo s nami všetkými. Každý, kto sa pridá k Bohu na VLASTNĚ OČI uvidí uzdravenie krajiny aj vzťahov medzi ľuďmi.

Ježiš Kristus, ktorý je všetko vo všetkom, povedal túto dokonalú vec: Nespoliehaj sa na mocnárov, ani na človeka, v ktorom spásy niet“. A má pravdu. VŽDY ju má. Politika je výmysel človeka a výmyslami sa epidémie odstrániť nedajú. Boh hovorí jasne, že politici, ani iní mocnári tu pomôcť nijako nemôžu. Až také jednoduché a aj logické to je. Ale čoby obyčajní, pokorní ľudia, to môžu aj politici, aj náboženskí predstavitelia, ktorí znevažujú Boha ponížením pôstu na prostriedok vytvárania emocionálne zjednotených jedincov, netušiac, čím pôst naozaj je. Toto môže a dokáže celá spoločnosť a národ.

Mor ho, Slovač! Neničme seba ani našich blížnych a ani personál v nemocniciach, ale hriech a bezbožnosť!

Ak uveríš, UVIDÍŠ! Lebo Ježiš je ten istý včera, dnes a naveky!

Odkaz Tereze

13.09.2022

Mô vstup je reakciou na vstup blogerky Terezky Milá Terezka, Píšem Ti takto, lebo inak sa nedá a nehnevaj sa, že Ti budem tykať – som minimálne 2x staršia ako ty. Plne chápem, čo si prežívala a ako sa cítiš, ale dovoľ mi zároveň Ti povedať: NIE, TY NIE SI odpadlík a nikdy si nebola. Keby nie pre iné, tak z tohto dôvodu: K čomu si NEprirástla, od toho si ani [...]

Ta ci pišem, Beta

15.08.2022

Pisala mi Beta, co sebe hutori že je veriaca. Aľe jak kukam, tak kukam, ta še mi do rozuma nechce zmescic, že co za bludom tota baba veri. Na šak popaterce sami: Beta pisala tak: „Preblahoslavená Panna vzýva v Cirkvi ako Orodovnica, Ochrankyňa, Pomocnica a Prostrednica.“ Aľe to neštymuje s tym, co naš pan farar hutori. Ta bym jej chcela odpovedzec aspoň tu i tak: Čuješ, [...]

Ecce homo

23.11.2021

Kto číta nech pochopí, čo nás učí história pre naše časy. Počas pasenia svojich stád, Jozefovi bratia plánovali, ako sa čo najlepšie zbaviť jeho a hrozby, o ktorej si mysleli, že Jozef predstavuje. A v tom istom čase za nimi Jakub Jozefa poslal. Gn 37,18: Keď ho zazreli v diaľke, prv, ako sa k nim priblížil, sprisahali sa proti nemu zabiť ho. Hoci to ani nezamýšľali, ani [...]

zelenskyj

Zelenskyj: Ukrajina potrebuje rýchlejšie dodávky zbraní

29.01.2023 21:55

Zelenskyj sa tiež vyjadril k účasti Ruska na olympijských hrách v Paríži v roku 2024.

Erdogan

Turecko by podľa Erdogana mohlo schváliť vstup do NATO pre Fínsko bez Švédska

29.01.2023 20:26

Turecko minulý týždeň odložilo na neurčito nové kolo rokovaní so Švédskom a Fínskom o schválení ich vstupu do Severoatlantickej aliancie.

273160688 1294091934388485 8413840614404756137 n

V noci môže byť do -15 stupňov, cez deň sa očakáva výrazné sneženie i vietor

29.01.2023 20:03

V pondelok môže silnejšie zafúkať na horách, ako aj na juhozápade Slovenska.

Eduard Heger, Richard Sulík, Boris Kollár

O dátume predčasných volieb sa má rozhodnúť v utorok. Kto chce skorší termín a komu vyhovuje až september?

29.01.2023 18:18

Boris Kollár a aj strana SaS už ale pripustili, že by mohli podporiť aj júnový termín. Prečo sa ponáhľať a aký je naopak argument na oddialenie predčasných volieb?

zuzliak

Veriaci by mali mať odvahu usvedčovať falošné systémy viery všade, kde tieto odporujú Bohu klamaním a zvádzaním ľudí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 35
Celková čítanosť: 94740x
Priemerná čítanosť článkov: 2707x

Autor blogu

Kategórie