Založ si blog

Opatrenia Zdravého Rozumu

Máš po krk správ o epidémii? Skutočne? Až natoľko, že si ochotný spraviť jedinú správnu vec, ktorá spôsobí zmenu a dokonca uzdravenie krajiny? Lebo toto je naozaj možné. Všetky politické a tzv.fundované prognostiky sú iba hnilým ovocím negatívnej mysle. Dôkaz? Východisko tu už tisícročia je. Lenže potrebuješ zdravý rozum – ten, ktorý povojnové generácie stratili. Pozeraj:

Keď bol Hitler počas 2.svetovej vojny len 3 dni od totálneho ovládnutia sveta, vyzvali nie kňazi, ani veriaci, ale bol to W.Churchil a ďalší predstavitelia európskych krajín, kto vyzval na celosvetový deň modlitieb a pôstu za zvrátenie vojny. Boh na ne odpovedal tým, čo svet pozná ako D-Day, alebo Zázrak z Dunkirku (vylodenie sa vojsk aliancie v Normandii) a Hitler vojnu prehral. Aj keď sa národom za železnou oponou hovorilo iné, toto je skutočná pravda o vojne. Je ním víťazstvo Boha nad duchom Antikrista, ktorým bol Hitler posadnutý. Toto je nepopierateľný fakt.

Neviem, či si dnes niekto vôbec všimol, ale už vyše roka sa v TV nepozeráme na nič iné, než na reportáže a programy o 2.svetovej vojne. A napriek tomu nám ani len neťukne PREČO? Ok, ľudstvo je naozaj až také opité jedom bludov aj klamstiev politikov, že sa z toho nič nenaučilo. Zatiaľ. Ale ak si pomôžeme pripomienkou tohto Božieho milosrdenstva, prejaveného aj nám v 2.svetovej vojne, epidémia, ktorú sme si na seba pritiahli svojou bezbožnosťou my sami, nemusí trvať ani dlho, ani nemusí zbytočne zabiť príliš mnoho ľudí. Boh už prostriedok pripravil. JE NA NÁS, či ho použijeme. Toto sú fakty:

  • Boh epidémie takého rozsahu dopúšťa IBA ako trest za bezbožnosť národov aj ich vodcov.
  • Corona je proroctvom Písma, čoby znak blížiaceho sa príchodu Krista na zem a konca všetkých svetových vlád (nie sveta, len vlád).
  • Boh už v minulosti dokázal, že ak sa ľud pokorí a obráti sa k Nemu úprimne, že Boh ľudstvo zachráni (viď nižšie).
  • Dôkazy o tom z 2.svetovej vojny sú nepopierateľné a nesporné (viď historický dokument zvaný Zázrak z Dunkirku).
  • Všetky katastrofické prognostiky v médiách, sú ohavné výmysly negatívnej mysle.

Pomoc tu je už dávno a je BEZPLATNÁ. A testy ani očkovanie ňou nie sú. Tie iba pľundrujú štátny rozpočet. Toto chceme? Prestaňme na chvíľu čítať – prepáčte – len vkladné knižky a pokladničné bločky, športové správy, či bulvár soc.médií a stane sa zázrak. Chápem, že mnohí do očí bijúcu pravdu nechcú ani vidieť, a len máloktorí sú ochotní ju použiť. Takí si vlastné nešťastie spôsobujú sami. Takže ako sa corony zbaviť nadobro? Presne tak, ako sme sa zbavili „nákazy Hitlera“.

Tu je Bohom ponúknuté, bezplatné východisko a ver mi, KAŽDÝ, kto poslúchne a úprimne sa pokorí, zasiahnutý nákazou NEBUDE. Boh to sľúbil už pred takmer 3000 rokmi:

On ťa určite zachráni pred smrteľným osídlom lovca
a pred ničivým morom (nákazou, epidémiou).
Jeho Pravda bude tvojím štítom a pancierom,
Nebudeš sa báť hrôzy noci, ani šípu letiaceho vo dne,

Ani smrteľnej nákazy, čo sa zakráda v tme, ani epidémie, čo pustoší na poludnie

Tisíce môžu padnúť po tvojom boku a desaťtisíce po tvojej pravici; ale k tebe sa nepriblíži.

Vlastnými očami sa budeš dívať a uvidíš odmenu bezbožných.

Pretože si Pána, ktorý je tvojím útočiskom, Najvyššieho spravil svojím príbytkom.

Nestihne ťa nijaké zlo, ani sa žiadne súženie nepriblíži k tvojmu telu, (Ž 91:3-10)

Ale toto prisľúbenie má podmienku a tá znie:

Ak sa môj ľud, ktorý sa volá Mojím Menom, pokorí a bude sa modliť, bude hľadať Moju tvár a odvráti sa od svojich zlých ciest, Ja vypočujem z neba, odpustím ich vinu a ich zem uzdravím. (2Krn 7:14)

Takže čo máme robiť, je jasné. Chceš naozaj odstrániť coronu nadobro? Odstráň jej príčinu. Tou je bezbožnosť. Keďže naši predstavitelia vlád zabudli na to, čo im získalo slobodu, dovoľujem si to všetkým pripomenúť touto formou. Nemusíme nič vyhlasovať, IBA SA SPOJME v JEDNODŇOVOM PÔSTE za Božie milosrdenstvo s nami všetkými. Každý, kto sa pridá k Bohu na VLASTNĚ OČI uvidí uzdravenie krajiny aj vzťahov medzi ľuďmi.

Ježiš Kristus, ktorý je všetko vo všetkom, povedal túto dokonalú vec: Nespoliehaj sa na mocnárov, ani na človeka, v ktorom spásy niet“. A má pravdu. VŽDY ju má. Politika je výmysel človeka a výmyslami sa epidémie odstrániť nedajú. Boh hovorí jasne, že politici, ani iní mocnári tu pomôcť nijako nemôžu. Až také jednoduché a aj logické to je. Ale čoby obyčajní, pokorní ľudia, to môžu aj politici, aj náboženskí predstavitelia, ktorí znevažujú Boha ponížením pôstu na prostriedok vytvárania emocionálne zjednotených jedincov, netušiac, čím pôst naozaj je. Toto môže a dokáže celá spoločnosť a národ.

Mor ho, Slovač! Neničme seba ani našich blížnych a ani personál v nemocniciach, ale hriech a bezbožnosť!

Ak uveríš, UVIDÍŠ! Lebo Ježiš je ten istý včera, dnes a naveky!

Úroveň poznania národnej histórie a dnešný Slovák-politik

20.11.2023

Na Blogu najväčšieho SK denníka sa objavil článok s názvom: „Palestinci mají skončit v Evropské unii, požadují to již v americkém tisku vrcholní izraelští politici.“ Podtitulok spomínaného článku z Wall Street Journal sa píše: Západ by mal privítať utečencov z Gazy Európa a USA prijali milióny ľudí, ktorí utiekli z predošlých vojen. A hneď prvý [...]

Slovensko sa zbabelo zdržalo

30.10.2023

Česká Ministerkyňa Obrany vyzýva na odchod z dôvodu, že OSN podporuje Hamas a varuje, že holokaust je späť. Krok Ministerkyne Obrany Českej republiky, ktorý vyzval na odchod z OSN, prišiel po rezolúcii vyzývajúcej Izrael, aby opustil Gazu bez odsúdenia Hamasu. Slovensko podľa hlasovacieho zariadenia nemá vlastný názor- zdržalo sa. Zoči-voči druhému holokaustu sa nesmie [...]

Miss environment ukazuje pravú tvár

29.10.2023

Na stránkach online denníka The Jerusalem Post bol dnes uverejnený článok s názvom: Moje slovo: Greta a Guterres – ‚Ako sa opovažujete!‘ Autorka článku v ňom píše: „Je to rečnícka otázka, ktorú treba položiť Grete Thunbergovej spolu s generálnym tajomníkom OSN Antoniom Guterresom.“ A ja plne súhlasím. Autorka pokračuje: Nikdy som nebola [...]

Garisenda

Nakláňa sa už vyše 900 rokov. V Bologni zabezpečili okolie šikmej veže pre obavy z kolapsu

02.12.2023 22:36

Garisenda je nižšia z Dvoch veží v Bologni. Je vysoká 48 metrov, zatiaľ čo susedná veža Asinelli má 97 metrov.

korea

KĽDR by zasahovanie USA do činnosti jej satelitu považovala za vyhlásenie vojny

02.12.2023 22:14

Pchjongjang je pripravený označiť americké špionážne družice za primárny cieľ ničenia.

zelenska, zelenskyj

Olena Zelenská nechce, aby jej manžel znovu kandidoval na prezidenta: Mali by sme si nájsť niečo nové

02.12.2023 21:40

Naša rodina bude zase spolu. Pôjdeme niekam na dovolenku, a bude dlhá - celý mesiac, povedal ukrajinská prvá dáma.

moskva

Ruská polícia vykonala razie v moskovských gejkluboch, vraj hľadala drogy

02.12.2023 20:46

Polícia vykonala razie na základe "výnosu o extrémizme".

zuzliak

Veriaci by mali mať odvahu usvedčovať falošné systémy viery všade, kde tieto odporujú Bohu klamaním a zvádzaním ľudí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 44
Celková čítanosť: 122753x
Priemerná čítanosť článkov: 2790x

Autor blogu

Kategórie