Založ si blog

Začalo 7 posledných rokov do konca ľudských vlád?

Predseda vlády Palestíny, Mohammad Štajjeh uviedol, že Palestínčania dostali písomný dokument, v ktorom sa Izrael zaväzuje dodržiavať všetky dohody s Palestínčanmi. Podpísala Palestína Trumpovu dohodu storočia, len to nechce zverejniť? Ak áno, potom dnes začalo „the final countdown“ – posledných sedem rokov do príchodu Krista na zem, ako to prorokuje Biblia.

Palestínska samospráva v utorok uviedla, že sa rozhodla obnoviť svoje vzťahy s Izraelom vrátane bezpečnostnej koordinácie po získaní ubezpečenia, že Izrael sa bude riadiť podpísanými dohodami s Palestínčanmi. Vyhlásil to Husajn al-Šajch, šéf Všeobecného úradu Palestínskej republiky pre občianske záležitosti, ktorý je zodpovedný za koordináciu medzi Palestínčanmi a Izraelom.

Vysokí izraelskí úradníci potvrdili, že sa obnovuje bezpečnostná koordinácia s Palestínskou samosprávou. Toto rozhodnutie pravdepodobne bude brzdiť úsilie o ukončenie sporu medzi vládnucou frakciou palestínskeho Fatahu a Hamasom, ktorý sa dlhodobo stavia proti bezpečnostnej koordinácii medzi Palestínskou republikou a Izraelom a označuje ho za velezradu. Rozhodnutie o obnovení väzieb vyplynulo z kontaktov prezidenta Palestíny Mahmúda Abbása „ohľadne záväzku Izraela k dvojstranným a podpísaným dohodám,“ uviedol šejk. „Na základe oficiálnych písomných a ústnych listov, ktoré sme dostali a potvrdzujú odhodlanie Izraela, sa vzťahy s Izraelom obnovia,“ uviedol.

Predseda palestínskej vlády Mohammad Štajjeh uviedol, že Palestínčania dostali písomný dokument, v ktorom sa Izrael zaväzuje dodržiavať všetky dohody s Palestínčanmi. Ďalšie podrobnosti neposkytol. Shtayyeh vyjadril nádej, že nová americká administratíva pod vedením Joe Bidena podporí riešenie spočívajúce v vytvorení dvoch štátov na základe „pôdy za mier“. Šejk a Štajyeh sa osobitne nezmieňovali o bezpečnostnej koordinácii s Izraelom. Vysoký predstaviteľ Palestíny v Ramalláhu však pre denník The Jerusalem Post uviedol, že súčasťou rozhodnutia je obnovenie bezpečnostnej koordinácie medzi oboma stranami. Rozhodnutie bolo prijaté po tom, čo Palestínčania dostali „ubezpečenie od niekoľkých úradníkov Európskej Únie, že Izrael v blízkej budúcnosti neurobí jednostranný krok“, a zostáva odhodlaný dodržiavať všetky podpísané dohody, uviedol úradník, pričom sa odvolával na odložený izraelský plán, uplatňovať zvrchovanosť na časti Západného brehu (zdroj: The Jerusalem Post.)

A práve toto ubezpečenie niekoľkých úradníkov EU, ktorých médiá bližšie nemenujú je na celej veci najzaujímavjšie. Prečo? Lebo Biblia podpis Mierovej zmluvy medzi Palestínou a Izraelom prorokuje veľmi jasne ako začiatok posledných sedem rokov do príchodu Ježiša Krista na zem. POZOR! S Ježišovým príchodom nenastane žiaden koniec sveta.

Ale určite príde koniec všetkých ľudských vlád a ich byrokratických systémov ako ich doposiaľ poznáme, koniec platenia daní, kontroly obyvateľov občianskymi preukazmi, ich číslovanie na matrikách apodobné nezmysly, ktoré v Božom 1000-ročnom kráľovstve existovať naozaj nebudú. A nebudú potrebné ani štipendia, ani pôžičky pre štúdium, ani hypotéky, ani nájomné za bývanie, žiadne nonsense – joby, ani banky a poisťovne, právnici, ani notári nie. Nastane prorokované a očakávané, 1000-ročné, Božie kráľovstvo na zemi, 1000 rokov bez vojen, 1000 rokov trvajúci pokoj.

Ale ak Palestína onú Mierovú zmluvu podpísala, a podľa denníka The Jerusalem Post pritom Palestínčania dostali ubezpečenie od úradníkov EU, potom to znamená splnenie ďalšej časti proroctva: Biblia totiž prorokuje, že pri jej podpise má byť osobne prítomný práve budúci diktátor posledného svetového impéria, prorokovaného ešte za čias Nabuchodonozora. Biblia ho nazýva Antikrist. A že sa tento prominentný politik v kuloároch a nielen EU už nemalý čas pohybuje, je fakt. Jeho identita však bude širokej verejenosti zjavená až v momente začiatku prorockej udalosti, zvanej Ohavnosť Spustošenia.

A čo sa bude diať dovtedy? Nuž, najbližšia prorokovaná udalosť je 3.svetová vojna. V nej zahynie 1/3 svetovej populácie a po nej príde na svet posledná prorokovaná vláda, posledné prorokované svetové impérium a jeho diktátor Antikrist. Viac o ňom sa dozvieš v kurzoch Pochopenie Konca Čias, Kniha proroka Daniela a Zjavenie 1, aj Zjavenie 2 (hľadaj na webe).

Čo by mal spraviť každý, kto sa o týchto veciach dozvedá? Poslúchnuť Boha a prijať znovuzrodenie. Inak nebude a nemôže byť spasený nik, lebo niet pod Nebesiami iného mena, okrem Mena Ježiš, v ktorom by sme mali byť spasení.

Odkaz Tereze

13.09.2022

Mô vstup je reakciou na vstup blogerky Terezky Milá Terezka, Píšem Ti takto, lebo inak sa nedá a nehnevaj sa, že Ti budem tykať – som minimálne 2x staršia ako ty. Plne chápem, čo si prežívala a ako sa cítiš, ale dovoľ mi zároveň Ti povedať: NIE, TY NIE SI odpadlík a nikdy si nebola. Keby nie pre iné, tak z tohto dôvodu: K čomu si NEprirástla, od toho si ani [...]

Ta ci pišem, Beta

15.08.2022

Pisala mi Beta, co sebe hutori že je veriaca. Aľe jak kukam, tak kukam, ta še mi do rozuma nechce zmescic, že co za bludom tota baba veri. Na šak popaterce sami: Beta pisala tak: „Preblahoslavená Panna vzýva v Cirkvi ako Orodovnica, Ochrankyňa, Pomocnica a Prostrednica.“ Aľe to neštymuje s tym, co naš pan farar hutori. Ta bym jej chcela odpovedzec aspoň tu i tak: Čuješ, [...]

Ecce homo

23.11.2021

Kto číta nech pochopí, čo nás učí história pre naše časy. Počas pasenia svojich stád, Jozefovi bratia plánovali, ako sa čo najlepšie zbaviť jeho a hrozby, o ktorej si mysleli, že Jozef predstavuje. A v tom istom čase za nimi Jakub Jozefa poslal. Gn 37,18: Keď ho zazreli v diaľke, prv, ako sa k nim priblížil, sprisahali sa proti nemu zabiť ho. Hoci to ani nezamýšľali, ani [...]

zelenskyj

Zelenskyj: Ukrajina potrebuje rýchlejšie dodávky zbraní

29.01.2023 21:55

Zelenskyj sa tiež vyjadril k účasti Ruska na olympijských hrách v Paríži v roku 2024.

Erdogan

Turecko by podľa Erdogana mohlo schváliť vstup do NATO pre Fínsko bez Švédska

29.01.2023 20:26

Turecko minulý týždeň odložilo na neurčito nové kolo rokovaní so Švédskom a Fínskom o schválení ich vstupu do Severoatlantickej aliancie.

273160688 1294091934388485 8413840614404756137 n

V noci môže byť do -15 stupňov, cez deň sa očakáva výrazné sneženie i vietor

29.01.2023 20:03

V pondelok môže silnejšie zafúkať na horách, ako aj na juhozápade Slovenska.

Eduard Heger, Richard Sulík, Boris Kollár

O dátume predčasných volieb sa má rozhodnúť v utorok. Kto chce skorší termín a komu vyhovuje až september?

29.01.2023 18:18

Boris Kollár a aj strana SaS už ale pripustili, že by mohli podporiť aj júnový termín. Prečo sa ponáhľať a aký je naopak argument na oddialenie predčasných volieb?

zuzliak

Veriaci by mali mať odvahu usvedčovať falošné systémy viery všade, kde tieto odporujú Bohu klamaním a zvádzaním ľudí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 35
Celková čítanosť: 94755x
Priemerná čítanosť článkov: 2707x

Autor blogu

Kategórie