Založ si blog

Začalo 7 posledných rokov do konca ľudských vlád?

Predseda vlády Palestíny, Mohammad Štajjeh uviedol, že Palestínčania dostali písomný dokument, v ktorom sa Izrael zaväzuje dodržiavať všetky dohody s Palestínčanmi. Podpísala Palestína Trumpovu dohodu storočia, len to nechce zverejniť? Ak áno, potom dnes začalo „the final countdown“ – posledných sedem rokov do príchodu Krista na zem, ako to prorokuje Biblia.

Palestínska samospráva v utorok uviedla, že sa rozhodla obnoviť svoje vzťahy s Izraelom vrátane bezpečnostnej koordinácie po získaní ubezpečenia, že Izrael sa bude riadiť podpísanými dohodami s Palestínčanmi. Vyhlásil to Husajn al-Šajch, šéf Všeobecného úradu Palestínskej republiky pre občianske záležitosti, ktorý je zodpovedný za koordináciu medzi Palestínčanmi a Izraelom.

Vysokí izraelskí úradníci potvrdili, že sa obnovuje bezpečnostná koordinácia s Palestínskou samosprávou. Toto rozhodnutie pravdepodobne bude brzdiť úsilie o ukončenie sporu medzi vládnucou frakciou palestínskeho Fatahu a Hamasom, ktorý sa dlhodobo stavia proti bezpečnostnej koordinácii medzi Palestínskou republikou a Izraelom a označuje ho za velezradu. Rozhodnutie o obnovení väzieb vyplynulo z kontaktov prezidenta Palestíny Mahmúda Abbása „ohľadne záväzku Izraela k dvojstranným a podpísaným dohodám,“ uviedol šejk. „Na základe oficiálnych písomných a ústnych listov, ktoré sme dostali a potvrdzujú odhodlanie Izraela, sa vzťahy s Izraelom obnovia,“ uviedol.

Predseda palestínskej vlády Mohammad Štajjeh uviedol, že Palestínčania dostali písomný dokument, v ktorom sa Izrael zaväzuje dodržiavať všetky dohody s Palestínčanmi. Ďalšie podrobnosti neposkytol. Shtayyeh vyjadril nádej, že nová americká administratíva pod vedením Joe Bidena podporí riešenie spočívajúce v vytvorení dvoch štátov na základe „pôdy za mier“. Šejk a Štajyeh sa osobitne nezmieňovali o bezpečnostnej koordinácii s Izraelom. Vysoký predstaviteľ Palestíny v Ramalláhu však pre denník The Jerusalem Post uviedol, že súčasťou rozhodnutia je obnovenie bezpečnostnej koordinácie medzi oboma stranami. Rozhodnutie bolo prijaté po tom, čo Palestínčania dostali „ubezpečenie od niekoľkých úradníkov Európskej Únie, že Izrael v blízkej budúcnosti neurobí jednostranný krok“, a zostáva odhodlaný dodržiavať všetky podpísané dohody, uviedol úradník, pričom sa odvolával na odložený izraelský plán, uplatňovať zvrchovanosť na časti Západného brehu (zdroj: The Jerusalem Post.)

A práve toto ubezpečenie niekoľkých úradníkov EU, ktorých médiá bližšie nemenujú je na celej veci najzaujímavjšie. Prečo? Lebo Biblia podpis Mierovej zmluvy medzi Palestínou a Izraelom prorokuje veľmi jasne ako začiatok posledných sedem rokov do príchodu Ježiša Krista na zem. POZOR! S Ježišovým príchodom nenastane žiaden koniec sveta.

Ale určite príde koniec všetkých ľudských vlád a ich byrokratických systémov ako ich doposiaľ poznáme, koniec platenia daní, kontroly obyvateľov občianskymi preukazmi, ich číslovanie na matrikách apodobné nezmysly, ktoré v Božom 1000-ročnom kráľovstve existovať naozaj nebudú. A nebudú potrebné ani štipendia, ani pôžičky pre štúdium, ani hypotéky, ani nájomné za bývanie, žiadne nonsense – joby, ani banky a poisťovne, právnici, ani notári nie. Nastane prorokované a očakávané, 1000-ročné, Božie kráľovstvo na zemi, 1000 rokov bez vojen, 1000 rokov trvajúci pokoj.

Ale ak Palestína onú Mierovú zmluvu podpísala, a podľa denníka The Jerusalem Post pritom Palestínčania dostali ubezpečenie od úradníkov EU, potom to znamená splnenie ďalšej časti proroctva: Biblia totiž prorokuje, že pri jej podpise má byť osobne prítomný práve budúci diktátor posledného svetového impéria, prorokovaného ešte za čias Nabuchodonozora. Biblia ho nazýva Antikrist. A že sa tento prominentný politik v kuloároch a nielen EU už nemalý čas pohybuje, je fakt. Jeho identita však bude širokej verejenosti zjavená až v momente začiatku prorockej udalosti, zvanej Ohavnosť Spustošenia.

A čo sa bude diať dovtedy? Nuž, najbližšia prorokovaná udalosť je 3.svetová vojna. V nej zahynie 1/3 svetovej populácie a po nej príde na svet posledná prorokovaná vláda, posledné prorokované svetové impérium a jeho diktátor Antikrist. Viac o ňom sa dozvieš v kurzoch Pochopenie Konca Čias, Kniha proroka Daniela a Zjavenie 1, aj Zjavenie 2 (hľadaj na webe).

Čo by mal spraviť každý, kto sa o týchto veciach dozvedá? Poslúchnuť Boha a prijať znovuzrodenie. Inak nebude a nemôže byť spasený nik, lebo niet pod Nebesiami iného mena, okrem Mena Ježiš, v ktorom by sme mali byť spasení.

Šéf WHO môže čeliť obvineniu z genocídy

20.05.2024

Jim Ferguson dnes na X (Twitter) uverejnil správu, že najvyšší predstaviteľ WHO – áno, a prepytujem Svetovej Zdravotníckej Organizácie – a bývalý terorista Dr. Tedros, ktorý nie je doktorom medicíny, ale je bývalým členom Frontu za oslobodenie národa Tigray – vysoko fialovej teroristickej organizácie a na zakázanom zozname zakázaných teroristických organizácií v USA, [...]

Čas Piatej Poľnice JE TU

15.05.2024

Napriek tomu, čo si kto myslí o Biblii a proroctvách posledných čias, Boh je verný a proroctvá Písma sa spĺňajú jedno za druhým. A pravdou je, že pred pár dňami ľudstvo naozaj vstúpilo do času naplnenia proroctva piatej poľnice Zjavenia. Detaily si môže v Písme vyhľadať každý, kto verí. Dôkazom, že sa naozaj deje, čo proroctvo hovorí je aj fakt, že sa o zjaveniach [...]

Depopulačná Agenda

12.05.2024

Drahí rodáci. Až sa do médií znova dostane správa o ďalšej pandémii, nenechajte sa rozdeliť očkovaním, ktoré dokázalo, že ide o biologickú zbraň agendy tých, ktorí usilujú o depopuláciu planéty. Preklad textu z obrázku: Tu z knihy Bilderberger Jacques Attalli z roku 1981 je príklad zmýšľania elity: „Budúcnosť bude o hľadaní spôsobu, ako znížiť [...]

izrael, gaza, rafah

Izrael zaútočil na tábor v Rafahu len niekoľko minút po rozhodnutí súdu v Haagu

24.05.2024 20:44

Medzinárodný súdny dvor Izraelu nariadil, aby okamžite zastavil ofenzívu v tomto meste na juhu Pásma Gazy.

SR Michalovce vláda Ukrajina 27. schôdza uarus KEX

Kaliňák avizuje prípravu ďalších dvoch výjazdových rokovaní vlády v regiónoch

24.05.2024 19:35

Naposledy kabinet rokoval na výjazdovom rokovaní v Handlovej, kde po skončení vážne postrelili premiéra Fica.

gedra

Začali sa prípravy zákona na zlepšenie bezpečnostnej situácie

24.05.2024 18:44

Na ministerstvá bol postúpený zoznam opatrení, ktoré je potrebné aplikovať na rezortnej úrovni s cieľom zlepšenia bezpečnosti a odolnosti SR.

orbán

Orbán: Sme spojení so slovenskou tajnou službou, máme informácie o atentáte na Fica

24.05.2024 17:32

Podľa Orbána mnoho ľudí adresovalo kritiku slovenským tajným službám kvôli tomu, čo sa stalo.

zuzliak

Veriaci by mali mať odvahu usvedčovať falošné systémy viery všade, kde tieto odporujú Bohu klamaním a zvádzaním ľudí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 147517x
Priemerná čítanosť článkov: 2543x

Autor blogu

Kategórie