Založ si blog

Corona je proroctvom Písma a tu je, čo príde po nej

V Biblii vidíme tri mimoriadne veľké udalosti, pri ktorých vidíme Boha doslova kypieť hnevom pre bezbožnosť človeka. Aj keď je ich v Písme viac, tieto tri z hľadiska dnešných udalostí doslova kričia o našich časoch.

V prvých dvoch prípadoch vidíme Boha poslať varovanie bezbožnému ľudu. Noe im kázal počas 120 rokov o potope, ktorá za ich hriech prichádza. Ale neverili mu, ba vysmiali ho rovnako, ako sa dnes mnohí posmievajú tým, čo ohlasujú príchod 3.svetovej vojny pre naše časy. Noe ich napriek tomu vyzýval, aby sa pripravili pokáním a vstúpili s ním do archy. Ale nechceli ho ani počúvať, ani sa nekajali, preto boli nakoniec zničení.

To isté sa dialo aj v Sodome a Gomore. Boh poslal do mesta anjelov, aby sa ľud mesta zachránil. Ale ľud týchto miest nechcel počúvať. Takže aj oni boli nakoniec zničení strašným krupobitím ohňa a síry.

Ale v prípade Ninive, ľudia Jonášovmu kázaniu načúvali, prijali ho a kajali sa od kráľa až po najmenšieho. A nejedli a nepili počas celých 40 dní nielen sami, ale ani ich dobytok nič nejedol a nepil. Modlili sa a postili počas 40 dní. Povieš si: „Toto je naozaj drastické.“ Lenže oni boli schopní prijať aj drastické opatrenia, aby sa zachránili, lebo si až príliš dobre uvedomovali, že sú na pokraji záhuby Všemohúcim Bohom. Dnešný človek si toto neuvedomuje vôbec.

Opýtajme sa takto: Je úroveň bezbožnosti nášho sveta porovnateľná, alebo horšia, než bola za čias Noeho, Sodomy a Gomory, či v Ninive za čias Jonáša? Jednoznačne a je tu už aj reálny dopad Božieho hnevu a trestu. Je teda pandémia corony naozaj proroctvom Písma, čoby potvrdením tohto smrteľného kurzu našich čias? Sme teda skrze túto pandémiu uprostred Božieho súdu pre našu bezbožnosť?

Odpoveď je: Áno. Pandémia corony je epidémiou prorokovanou Ježišom Kristom už pred vyše 2000 rokmi, ako znak prichádzajúceho Božieho hnevu. Je len začiatkom súžení. Ale nie je koncom sveta. A ani zďaleka nie je jedinou epidémiou:

Mt 24,7-8: Lebo jedna národ povstane proti národu (aj jedna etnická skupina proti druhej) a kráľovstvo povstane proti kráľovstvu. Miestami budú hlad, epidémie a zemetrasenia. Ale všetky tieto veci sú iba začiatkom útrap.

Corona je len doteraz najhoršia epidémia. Ale čaká nás minimálne ešte jedna a corona je v provnaní s ňou veľmi miernym poklepaním po prstoch. Ak sa pozrieme do výkladového slovníka na výraz epidémie, je to okrem iného otrava, alebo smrteľná nákazlivá choroba. A z histórie nášho storočia nemôžeme poprieť, že tu už rôzne edpidémie boli: mor (ľudský, prasačí, mor hydiny aj dobytka), španieslka chrípka, cholera, týfus, TBC, Antrax, Ebola, Aids, Sars, a teraz Covid 19. Je skutočne tragické, aké je ľudstvo nepoučiteľné. Zatiaľčo sa už aj opica naučila ovládať iPad, človek sa z vlastného správania nebol schopný naučiť dodnes vôbec nič. Ježiš nás varoval, ale ľudstvo nechce počúvať. Preto budeme už o pár mesiacov čeliť aj:

  1. najstrašnejšej, prorokovanej, 3.svetovej vojne. V nej zahynie až 1/3 ľudstva! Po nej budú nasledovať:
  2. podpis Trumpovej zmluvy storočia Palestínou,
    tým za čína posledných 7 rokov do bitky pri Armageddone a príchodu Krista na zem🙂
  3. redukcia EU na 10 krajín, čoby svetovú vládu na čele s posledným diktátorom sveta
  4. zákonom POVINNÉ jednotné svetové náboženstvo,
  5. posledný ekonomický systém sveta – mikročip zvaný ZNAK ŠELMY
  6. a všetko to speje do bitky pri Armageddone
  7. a koncu všetkých ľudských vlád ako ich poznáme. ALELUJA!

PS: ŽIADEN KONIEC SVETA SA NECHYSTÁ. PRICHÁDZA LEN KONIEC ĽUDSKÝCH VLÁD, ktoré dokázali viac než dostatočne, že človek sám sebe vládnuť nedokáže, čo ako chce.

Je čas sa pripraviť. Ako? 2Krn 7,14: Ak sa môj ľud, ktorý sa volá Mojím Menom, skloní (pokorí) a bude sa modliť, bude hľadať Moju tvár a odvráti sa od svojich zlých ciest, ja vypočujem z neba, odpustím ich vinu a ich zem uzdravím.

2Pt 3,9: Ale Pán nie je pomalý, pokiaľ ide o Jeho prisľúbenie, ako to niektorí považujú za pomalosť, ale prejavuje zhovievavosť voči nám. Nechce, aby vôbec niekto zahynul, ale aby všetci prišli k pokániu.

Lebo posledné časy sú práve Teraz!

Úroveň poznania národnej histórie a dnešný Slovák-politik

20.11.2023

Na Blogu najväčšieho SK denníka sa objavil článok s názvom: „Palestinci mají skončit v Evropské unii, požadují to již v americkém tisku vrcholní izraelští politici.“ Podtitulok spomínaného článku z Wall Street Journal sa píše: Západ by mal privítať utečencov z Gazy Európa a USA prijali milióny ľudí, ktorí utiekli z predošlých vojen. A hneď prvý [...]

Slovensko sa zbabelo zdržalo

30.10.2023

Česká Ministerkyňa Obrany vyzýva na odchod z dôvodu, že OSN podporuje Hamas a varuje, že holokaust je späť. Krok Ministerkyne Obrany Českej republiky, ktorý vyzval na odchod z OSN, prišiel po rezolúcii vyzývajúcej Izrael, aby opustil Gazu bez odsúdenia Hamasu. Slovensko podľa hlasovacieho zariadenia nemá vlastný názor- zdržalo sa. Zoči-voči druhému holokaustu sa nesmie [...]

Miss environment ukazuje pravú tvár

29.10.2023

Na stránkach online denníka The Jerusalem Post bol dnes uverejnený článok s názvom: Moje slovo: Greta a Guterres – ‚Ako sa opovažujete!‘ Autorka článku v ňom píše: „Je to rečnícka otázka, ktorú treba položiť Grete Thunbergovej spolu s generálnym tajomníkom OSN Antoniom Guterresom.“ A ja plne súhlasím. Autorka pokračuje: Nikdy som nebola [...]

Garisenda

Nakláňa sa už vyše 900 rokov. V Bologni zabezpečili okolie šikmej veže pre obavy z kolapsu

02.12.2023 22:36

Garisenda je nižšia z Dvoch veží v Bologni. Je vysoká 48 metrov, zatiaľ čo susedná veža Asinelli má 97 metrov.

korea

KĽDR by zasahovanie USA do činnosti jej satelitu považovala za vyhlásenie vojny

02.12.2023 22:14

Pchjongjang je pripravený označiť americké špionážne družice za primárny cieľ ničenia.

zelenska, zelenskyj

Olena Zelenská nechce, aby jej manžel znovu kandidoval na prezidenta: Mali by sme si nájsť niečo nové

02.12.2023 21:40

Naša rodina bude zase spolu. Pôjdeme niekam na dovolenku, a bude dlhá - celý mesiac, povedal ukrajinská prvá dáma.

moskva

Ruská polícia vykonala razie v moskovských gejkluboch, vraj hľadala drogy

02.12.2023 20:46

Polícia vykonala razie na základe "výnosu o extrémizme".

zuzliak

Veriaci by mali mať odvahu usvedčovať falošné systémy viery všade, kde tieto odporujú Bohu klamaním a zvádzaním ľudí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 44
Celková čítanosť: 122756x
Priemerná čítanosť článkov: 2790x

Autor blogu

Kategórie