Založ si blog

Corona je proroctvom Písma a tu je, čo príde po nej

V Biblii vidíme tri mimoriadne veľké udalosti, pri ktorých vidíme Boha doslova kypieť hnevom pre bezbožnosť človeka. Aj keď je ich v Písme viac, tieto tri z hľadiska dnešných udalostí doslova kričia o našich časoch.

V prvých dvoch prípadoch vidíme Boha poslať varovanie bezbožnému ľudu. Noe im kázal počas 120 rokov o potope, ktorá za ich hriech prichádza. Ale neverili mu, ba vysmiali ho rovnako, ako sa dnes mnohí posmievajú tým, čo ohlasujú príchod 3.svetovej vojny pre naše časy. Noe ich napriek tomu vyzýval, aby sa pripravili pokáním a vstúpili s ním do archy. Ale nechceli ho ani počúvať, ani sa nekajali, preto boli nakoniec zničení.

To isté sa dialo aj v Sodome a Gomore. Boh poslal do mesta anjelov, aby sa ľud mesta zachránil. Ale ľud týchto miest nechcel počúvať. Takže aj oni boli nakoniec zničení strašným krupobitím ohňa a síry.

Ale v prípade Ninive, ľudia Jonášovmu kázaniu načúvali, prijali ho a kajali sa od kráľa až po najmenšieho. A nejedli a nepili počas celých 40 dní nielen sami, ale ani ich dobytok nič nejedol a nepil. Modlili sa a postili počas 40 dní. Povieš si: „Toto je naozaj drastické.“ Lenže oni boli schopní prijať aj drastické opatrenia, aby sa zachránili, lebo si až príliš dobre uvedomovali, že sú na pokraji záhuby Všemohúcim Bohom. Dnešný človek si toto neuvedomuje vôbec.

Opýtajme sa takto: Je úroveň bezbožnosti nášho sveta porovnateľná, alebo horšia, než bola za čias Noeho, Sodomy a Gomory, či v Ninive za čias Jonáša? Jednoznačne a je tu už aj reálny dopad Božieho hnevu a trestu. Je teda pandémia corony naozaj proroctvom Písma, čoby potvrdením tohto smrteľného kurzu našich čias? Sme teda skrze túto pandémiu uprostred Božieho súdu pre našu bezbožnosť?

Odpoveď je: Áno. Pandémia corony je epidémiou prorokovanou Ježišom Kristom už pred vyše 2000 rokmi, ako znak prichádzajúceho Božieho hnevu. Je len začiatkom súžení. Ale nie je koncom sveta. A ani zďaleka nie je jedinou epidémiou:

Mt 24,7-8: Lebo jedna národ povstane proti národu (aj jedna etnická skupina proti druhej) a kráľovstvo povstane proti kráľovstvu. Miestami budú hlad, epidémie a zemetrasenia. Ale všetky tieto veci sú iba začiatkom útrap.

Corona je len doteraz najhoršia epidémia. Ale čaká nás minimálne ešte jedna a corona je v provnaní s ňou veľmi miernym poklepaním po prstoch. Ak sa pozrieme do výkladového slovníka na výraz epidémie, je to okrem iného otrava, alebo smrteľná nákazlivá choroba. A z histórie nášho storočia nemôžeme poprieť, že tu už rôzne edpidémie boli: mor (ľudský, prasačí, mor hydiny aj dobytka), španieslka chrípka, cholera, týfus, TBC, Antrax, Ebola, Aids, Sars, a teraz Covid 19. Je skutočne tragické, aké je ľudstvo nepoučiteľné. Zatiaľčo sa už aj opica naučila ovládať iPad, človek sa z vlastného správania nebol schopný naučiť dodnes vôbec nič. Ježiš nás varoval, ale ľudstvo nechce počúvať. Preto budeme už o pár mesiacov čeliť aj:

  1. najstrašnejšej, prorokovanej, 3.svetovej vojne. V nej zahynie až 1/3 ľudstva! Po nej budú nasledovať:
  2. podpis Trumpovej zmluvy storočia Palestínou,
    tým za čína posledných 7 rokov do bitky pri Armageddone a príchodu Krista na zem🙂
  3. redukcia EU na 10 krajín, čoby svetovú vládu na čele s posledným diktátorom sveta
  4. zákonom POVINNÉ jednotné svetové náboženstvo,
  5. posledný ekonomický systém sveta – mikročip zvaný ZNAK ŠELMY
  6. a všetko to speje do bitky pri Armageddone
  7. a koncu všetkých ľudských vlád ako ich poznáme. ALELUJA!

PS: ŽIADEN KONIEC SVETA SA NECHYSTÁ. PRICHÁDZA LEN KONIEC ĽUDSKÝCH VLÁD, ktoré dokázali viac než dostatočne, že človek sám sebe vládnuť nedokáže, čo ako chce.

Je čas sa pripraviť. Ako? 2Krn 7,14: Ak sa môj ľud, ktorý sa volá Mojím Menom, skloní (pokorí) a bude sa modliť, bude hľadať Moju tvár a odvráti sa od svojich zlých ciest, ja vypočujem z neba, odpustím ich vinu a ich zem uzdravím.

2Pt 3,9: Ale Pán nie je pomalý, pokiaľ ide o Jeho prisľúbenie, ako to niektorí považujú za pomalosť, ale prejavuje zhovievavosť voči nám. Nechce, aby vôbec niekto zahynul, ale aby všetci prišli k pokániu.

Lebo posledné časy sú práve Teraz!

Odkaz Tereze

13.09.2022

Mô vstup je reakciou na vstup blogerky Terezky Milá Terezka, Píšem Ti takto, lebo inak sa nedá a nehnevaj sa, že Ti budem tykať – som minimálne 2x staršia ako ty. Plne chápem, čo si prežívala a ako sa cítiš, ale dovoľ mi zároveň Ti povedať: NIE, TY NIE SI odpadlík a nikdy si nebola. Keby nie pre iné, tak z tohto dôvodu: K čomu si NEprirástla, od toho si ani [...]

Ta ci pišem, Beta

15.08.2022

Pisala mi Beta, co sebe hutori že je veriaca. Aľe jak kukam, tak kukam, ta še mi do rozuma nechce zmescic, že co za bludom tota baba veri. Na šak popaterce sami: Beta pisala tak: „Preblahoslavená Panna vzýva v Cirkvi ako Orodovnica, Ochrankyňa, Pomocnica a Prostrednica.“ Aľe to neštymuje s tym, co naš pan farar hutori. Ta bym jej chcela odpovedzec aspoň tu i tak: Čuješ, [...]

Ecce homo

23.11.2021

Kto číta nech pochopí, čo nás učí história pre naše časy. Počas pasenia svojich stád, Jozefovi bratia plánovali, ako sa čo najlepšie zbaviť jeho a hrozby, o ktorej si mysleli, že Jozef predstavuje. A v tom istom čase za nimi Jakub Jozefa poslal. Gn 37,18: Keď ho zazreli v diaľke, prv, ako sa k nim priblížil, sprisahali sa proti nemu zabiť ho. Hoci to ani nezamýšľali, ani [...]

zelenskyj

Zelenskyj: Ukrajina potrebuje rýchlejšie dodávky zbraní

29.01.2023 21:55

Zelenskyj sa tiež vyjadril k účasti Ruska na olympijských hrách v Paríži v roku 2024.

Erdogan

Turecko by podľa Erdogana mohlo schváliť vstup do NATO pre Fínsko bez Švédska

29.01.2023 20:26

Turecko minulý týždeň odložilo na neurčito nové kolo rokovaní so Švédskom a Fínskom o schválení ich vstupu do Severoatlantickej aliancie.

273160688 1294091934388485 8413840614404756137 n

V noci môže byť do -15 stupňov, cez deň sa očakáva výrazné sneženie i vietor

29.01.2023 20:03

V pondelok môže silnejšie zafúkať na horách, ako aj na juhozápade Slovenska.

Eduard Heger, Richard Sulík, Boris Kollár

O dátume predčasných volieb sa má rozhodnúť v utorok. Kto chce skorší termín a komu vyhovuje až september?

29.01.2023 18:18

Boris Kollár a aj strana SaS už ale pripustili, že by mohli podporiť aj júnový termín. Prečo sa ponáhľať a aký je naopak argument na oddialenie predčasných volieb?

zuzliak

Veriaci by mali mať odvahu usvedčovať falošné systémy viery všade, kde tieto odporujú Bohu klamaním a zvádzaním ľudí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 35
Celková čítanosť: 94742x
Priemerná čítanosť článkov: 2707x

Autor blogu

Kategórie