Založ si blog

Corona je proroctvom Písma a tu je, čo príde po nej

V Biblii vidíme tri mimoriadne veľké udalosti, pri ktorých vidíme Boha doslova kypieť hnevom pre bezbožnosť človeka. Aj keď je ich v Písme viac, tieto tri z hľadiska dnešných udalostí doslova kričia o našich časoch.

V prvých dvoch prípadoch vidíme Boha poslať varovanie bezbožnému ľudu. Noe im kázal počas 120 rokov o potope, ktorá za ich hriech prichádza. Ale neverili mu, ba vysmiali ho rovnako, ako sa dnes mnohí posmievajú tým, čo ohlasujú príchod 3.svetovej vojny pre naše časy. Noe ich napriek tomu vyzýval, aby sa pripravili pokáním a vstúpili s ním do archy. Ale nechceli ho ani počúvať, ani sa nekajali, preto boli nakoniec zničení.

To isté sa dialo aj v Sodome a Gomore. Boh poslal do mesta anjelov, aby sa ľud mesta zachránil. Ale ľud týchto miest nechcel počúvať. Takže aj oni boli nakoniec zničení strašným krupobitím ohňa a síry.

Ale v prípade Ninive, ľudia Jonášovmu kázaniu načúvali, prijali ho a kajali sa od kráľa až po najmenšieho. A nejedli a nepili počas celých 40 dní nielen sami, ale ani ich dobytok nič nejedol a nepil. Modlili sa a postili počas 40 dní. Povieš si: „Toto je naozaj drastické.“ Lenže oni boli schopní prijať aj drastické opatrenia, aby sa zachránili, lebo si až príliš dobre uvedomovali, že sú na pokraji záhuby Všemohúcim Bohom. Dnešný človek si toto neuvedomuje vôbec.

Opýtajme sa takto: Je úroveň bezbožnosti nášho sveta porovnateľná, alebo horšia, než bola za čias Noeho, Sodomy a Gomory, či v Ninive za čias Jonáša? Jednoznačne a je tu už aj reálny dopad Božieho hnevu a trestu. Je teda pandémia corony naozaj proroctvom Písma, čoby potvrdením tohto smrteľného kurzu našich čias? Sme teda skrze túto pandémiu uprostred Božieho súdu pre našu bezbožnosť?

Odpoveď je: Áno. Pandémia corony je epidémiou prorokovanou Ježišom Kristom už pred vyše 2000 rokmi, ako znak prichádzajúceho Božieho hnevu. Je len začiatkom súžení. Ale nie je koncom sveta. A ani zďaleka nie je jedinou epidémiou:

Mt 24,7-8: Lebo jedna národ povstane proti národu (aj jedna etnická skupina proti druhej) a kráľovstvo povstane proti kráľovstvu. Miestami budú hlad, epidémie a zemetrasenia. Ale všetky tieto veci sú iba začiatkom útrap.

Corona je len doteraz najhoršia epidémia. Ale čaká nás minimálne ešte jedna a corona je v provnaní s ňou veľmi miernym poklepaním po prstoch. Ak sa pozrieme do výkladového slovníka na výraz epidémie, je to okrem iného otrava, alebo smrteľná nákazlivá choroba. A z histórie nášho storočia nemôžeme poprieť, že tu už rôzne edpidémie boli: mor (ľudský, prasačí, mor hydiny aj dobytka), španieslka chrípka, cholera, týfus, TBC, Antrax, Ebola, Aids, Sars, a teraz Covid 19. Je skutočne tragické, aké je ľudstvo nepoučiteľné. Zatiaľčo sa už aj opica naučila ovládať iPad, človek sa z vlastného správania nebol schopný naučiť dodnes vôbec nič. Ježiš nás varoval, ale ľudstvo nechce počúvať. Preto budeme už o pár mesiacov čeliť aj:

  1. najstrašnejšej, prorokovanej, 3.svetovej vojne. V nej zahynie až 1/3 ľudstva! Po nej budú nasledovať:
  2. podpis Trumpovej zmluvy storočia Palestínou,
    tým za čína posledných 7 rokov do bitky pri Armageddone a príchodu Krista na zem🙂
  3. redukcia EU na 10 krajín, čoby svetovú vládu na čele s posledným diktátorom sveta
  4. zákonom POVINNÉ jednotné svetové náboženstvo,
  5. posledný ekonomický systém sveta – mikročip zvaný ZNAK ŠELMY
  6. a všetko to speje do bitky pri Armageddone
  7. a koncu všetkých ľudských vlád ako ich poznáme. ALELUJA!

PS: ŽIADEN KONIEC SVETA SA NECHYSTÁ. PRICHÁDZA LEN KONIEC ĽUDSKÝCH VLÁD, ktoré dokázali viac než dostatočne, že človek sám sebe vládnuť nedokáže, čo ako chce.

Je čas sa pripraviť. Ako? 2Krn 7,14: Ak sa môj ľud, ktorý sa volá Mojím Menom, skloní (pokorí) a bude sa modliť, bude hľadať Moju tvár a odvráti sa od svojich zlých ciest, ja vypočujem z neba, odpustím ich vinu a ich zem uzdravím.

2Pt 3,9: Ale Pán nie je pomalý, pokiaľ ide o Jeho prisľúbenie, ako to niektorí považujú za pomalosť, ale prejavuje zhovievavosť voči nám. Nechce, aby vôbec niekto zahynul, ale aby všetci prišli k pokániu.

Lebo posledné časy sú práve Teraz!

Vitajte v Socializme

20.07.2021

Dnes ráno mi jedna dobrá duša napísala toto: „Ja som zas zistil, že o firme si ktokoľvek môže zistiť koľko som zarobil, minul, atď. Vyslovene čísla do haliera presne, že štát tieto informácie predáva firmám, ktoré si za to pýtajú tiež zaplatiť.“ Všimol si tu vôbec niekto ako štáty sveta šliapu po občianskych právach a slobodách, zatiaľčo nám [...]

Ak čítaš len pokladničné bločky. . . .

20.07.2021

Každý sa dnes vyhovára, že nemá čas atď. ale nie je to pravda, lebo na čo ho mať chceme, na to si aj spravíme. Potom by sa človek dozvedel viac aj o tom, PREČO sa dnes v našom svete deje, čo sa deje. Ale nie je to nič nové, lebo tí, čo to naplánovali, to obyvateľstvu zeme zako svoj plán vyvražďovania obyvateľstva planéty odkázali uz v r.1981 – tu je úryvok z ich [...]

Pomóóóóóóóc!

19.07.2021

Počula som, že psychológovia znova odporúčajú manželské poradne, lebo problémy vo vzťahoch sú žalostné. Ale zo svedectiev blížnych viem, že lepšie než sedenie u psychológa, je poznanie o manželstve ako takom a samovzdelávanie na tému manžel, či manželka. Kto by o to mal záujem, môžem mu odporučiť jeden skvelý kurz práve na túto tému. Ale problémy dnes [...]

nemocnica, sestričky, práca

Vo Svidníku bojujú za svoju nemocnicu, jej zrušenie považujú za nezmysel

21.09.2021 06:38

Navrhovaná optimalizácia nemocníc nahnevala ľudí v regióne. Spísali petíciu, pod ktorú sa počas prvých troch dní podpísalo takmer 2200 občanov.

očkovanie, Sputnik,

ONLINE: USA opäť umožnia prílet očkovaných Európanov

21.09.2021 06:15

Cudzinci, ktorí budú chcieť letieť do USA, okrem očkovania budú musieť mať aj negatívny test na koronavírus.

krádež, Dunajská ulica

Polícia má zábery z krádeže u Dominiky Cibulkovej, hľadá páchateľov

21.09.2021 05:55

Z jedného bytu zlodejov vyhnali psi, v druhom byte kradli luxusné predmety a odniesli si ich v ukradnutých kufroch. Polícia žiada o pomoc.

odpadky, vrecia, skládka

Bratislava si bude odpad triediť sama. Vallo zaplatil Vassal EKO 3,9 milióna eur

20.09.2021 23:26

Hlavné mesto vypovedalo zmluvu platnú do júla 2022.

zuzliak

Veriaci by mali mať odvahu usvedčovať falošné systémy viery všade, kde tieto odporujú Bohu klamaním a zvádzaním ľudí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 26
Celková čítanosť: 61212x
Priemerná čítanosť článkov: 2354x

Autor blogu

Kategórie