Založ si blog

NEURNBERG 2. 0 v DOHĽADE

Pripravujú sa stovky súdnych procesov s príznačným názvom NEURNBERG 2.0, a to pre žaloby obetí genetického pokusu, ohavne nazvaného „vakcinácia“, medzi ktorými sú aj stovky detí. Dr.Reiner Fuellmich má dôkazy a expertízy vyše stovky svetových vedcov.

Tvrdí, že zatiaľ štáty žiaden príkaz na plošnú, celoštátnu tzv. „vakcináciu“ vydať nemôžu a to pre fakt, že táto genetická, biologická zbraň, nie vakcína, išla na trh netestovaná a spôsobuje také drastické a nezvratné škody na organizmoch ľudí, že prikázať ju je zatiaľ – podľa medzinárodných práv a dohôd NEMOŽNÉ!

Napriek všetkému sa vlády EU krajín stále snažia túto ohavnosť obyvateľstvu prikázať, čo znamená, že vlády krajín EU vedome zabíjajú ľudí. Posledne sme čosi také videli počas 2.svetovej vojny u Mengeleho. Je to otrasné, ale ľudstvo sa z oných hrôz fašizmu vôbec nepoučilo. Všetky detaily si môžeš pozrieť a vypočuť v Slovenčine vo videu TU.

Nastal čas na druhý D-Day v histórii ľudstva. Kto je za ŽIVOT, nech sa pridá a vyzve na celosvetový DEŇ PÔSTU A MODLITIEB za odvrátenie tohto šialenstva a milosrdenstvo aj pre tých, ktorí sa z akýchkoľvek dôvodov zapredali na zločin, lebo nevedia, čo robia a že tak v prvom rade sami sebe namerali odplatu.

Boh žehnaj a chráň Slovensko aj celý svet!

Ecce homo

23.11.2021

Kto číta nech pochopí, čo nás učí história pre naše časy. Počas pasenia svojich stád, Jozefovi bratia plánovali, ako sa čo najlepšie zbaviť jeho a hrozby, o ktorej si mysleli, že Jozef predstavuje. A v tom istom čase za nimi Jakub Jozefa poslal. Gn 37,18: Keď ho zazreli v diaľke, prv, ako sa k nim priblížil, sprisahali sa proti nemu zabiť ho. Hoci to ani nezamýšľali, ani [...]

Čo ti v telke nepovedia

16.11.2021

Žijeme posledné časy a z každej strany sa na nás rútia záplavy, priam povodne rozličnej a ver mi, bezmocnej negativity. Áno, negativita je tu bezmocná a zbytočná, lebo Boh nás aj na čas pandémie pripravoval. Lenže my, namyslení ľudia posledných čias, sme si Jeho prípravu nechceli všímať. A napriek tomu, Boh nám zjavuje všetko, čo sa dnes skutočne deje – celý [...]

EU už nie je demokraciou. Stala sa Tyraniou

09.11.2021

V linku je video – osobné svedectvo dvoch poslancov EU: za Rumunsko a Chorvátsko, ktorí svedčia, že im bol odmietnutý prístup do práce – rozumej budovy EU parlamentu v Bruseli len preto, že nie sú zaočkovaní a nemajú tzv.zelené pasy. Nepomohla im ani poslanecká imunita, ani odvolanie sa na stále platné zákony EU ústavy. Kto číta, nech pochopí. Obaja svedčia: [...]

Joe Biden o kontrole zbraní

Väčšina Američanov nechce, aby Biden znovu kandidoval za prezidenta

04.07.2022 21:59

Viac ako 70 percent Američanov si neželá, aby sa prezident Joe Biden v najbližších voľbách uchádzal o znovuzvolenie, vyplýva z prieskumu.

streľba, Chicago, Deň nezávislosti

Po streľbe na oslavách Dňa nezávislosti v Chicagu je šesť mŕtvych

04.07.2022 20:17, aktualizované: 20:51

Po streľbe v sprievode k oslavám Dňa nezávislosti od predmestia Chicaga zostalo najmenej šesť mŕtvych a 24 zranených.

Pápež František

Pápež sa nechystá odstúpiť. Rád by šiel najskôr do Moskvy, potom do Kyjeva

04.07.2022 18:28

Pápež František vylúčil, že by sa v blízkej dobe chystal rezignovať. Pripadá to do úvahy len vtedy, keby pre zdravie nedokázal riadiť cirkev.

medveď, zoo

Medveď behá aj v okolí Vrábľov, od železnice k vinohradom

04.07.2022 17:22

Mesto Vráble v okrese Nitra upozorňuje obyvateľov na pohyb medveďa hnedého v blízkosti mesta.

zuzliak

Veriaci by mali mať odvahu usvedčovať falošné systémy viery všade, kde tieto odporujú Bohu klamaním a zvádzaním ľudí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 33
Celková čítanosť: 78651x
Priemerná čítanosť článkov: 2383x

Autor blogu

Kategórie