Založ si blog

NEURNBERG 2. 0 v DOHĽADE

Pripravujú sa stovky súdnych procesov s príznačným názvom NEURNBERG 2.0, a to pre žaloby obetí genetického pokusu, ohavne nazvaného „vakcinácia“, medzi ktorými sú aj stovky detí. Dr.Reiner Fuellmich má dôkazy a expertízy vyše stovky svetových vedcov.

Tvrdí, že zatiaľ štáty žiaden príkaz na plošnú, celoštátnu tzv. „vakcináciu“ vydať nemôžu a to pre fakt, že táto genetická, biologická zbraň, nie vakcína, išla na trh netestovaná a spôsobuje také drastické a nezvratné škody na organizmoch ľudí, že prikázať ju je zatiaľ – podľa medzinárodných práv a dohôd NEMOŽNÉ!

Napriek všetkému sa vlády EU krajín stále snažia túto ohavnosť obyvateľstvu prikázať, čo znamená, že vlády krajín EU vedome zabíjajú ľudí. Posledne sme čosi také videli počas 2.svetovej vojny u Mengeleho. Je to otrasné, ale ľudstvo sa z oných hrôz fašizmu vôbec nepoučilo. Všetky detaily si môžeš pozrieť a vypočuť v Slovenčine vo videu TU.

Nastal čas na druhý D-Day v histórii ľudstva. Kto je za ŽIVOT, nech sa pridá a vyzve na celosvetový DEŇ PÔSTU A MODLITIEB za odvrátenie tohto šialenstva a milosrdenstvo aj pre tých, ktorí sa z akýchkoľvek dôvodov zapredali na zločin, lebo nevedia, čo robia a že tak v prvom rade sami sebe namerali odplatu.

Boh žehnaj a chráň Slovensko aj celý svet!

Abracadabra COVID

10.04.2024

Výraz egyptské rany dnes pozná každý, i ked nie každý vie, o čo v nich skutočne išlo. Pravdou však je, že bohovia dnešných čias − nazvi ich králi, prezidenti, vlády, či médiálni magnáti, predsedovia konštalácií bludných hviezd, čo riaditelia svetových inštitúcií a aj bánk, na tom absolútne nezáleží − sa snažili kopírovať Boha. Áno, opičili sa, ale [...]

Podvedená Ukraina. A nielen ona.

27.03.2024

Americký prezidentský kandidát, Robert Kennedy Jr. mal v súvislosti s pomocou Ukraine len pred pár dňami na sociálnej platforme X (Twitter) veľmi zaujímavý prejav, ktorý si v pôvodnej verzii môžeš vypočuť TU. Na konferencii uviedol, citujem: “Toto je vojna, ktorá sa nikdy nemala stať. Je to vojna, ktorú sa Rusi opakovane snažili urovnať za podmienok, ktoré boli veľmi, [...]

Má aj Slovenská vláda cudzieho vlastníka?

11.01.2024

Maďarský premiér Viktor Orbán sa vo svojom prejave vyjadril, že dobre pozná Georgea Sorosa: Citujem z jeho prejavu, uverejneného na Twitter X: “Poznám @georgesoros veľmi dobre, je to môj súper!! Má vo svojich službách ARMÁDU, PENIAZE, #Multinationals – nadnárodné spoločnsoti (ďalej MVO), univerzity, výskumné inštitúcie a VLASTNÍ polovicu byrokratov v BRUSELI!!” [...]

Petr Fiala

Fiala zostáva predsedom ODS. Okamura naďalej šéfuje SPD, nemal vyzývateľa

13.04.2024 17:37

Na kongrese ODS v Ostrave získal Petr Fiala 424 hlasov od 525 prítomných delegátov (necelých 81 percent).

mimoriadne1, mim1, smrť, úmrtie, zomrel, sviečka, kahanec

Zomrel prvý porevolučný starosta Rače Libor Pajdlhauser

13.04.2024 16:55

Keďže v rokoch 1939 - 1989 nemala Rača samosprávu, počas svojho pôsobenia ju znovuzakladal.

Antalya / Lanovka /

Jedna osoba prišla o život pri páde kabíny lanovky pri Antalyi, desiatky evakuovali

13.04.2024 16:47

Na mieste zasahovalo sedem helikoptér a viac než 500 záchranárov.

Robert Fico

Fico: Akonáhle skončí vojna, bude záujem na štandardizácii vzťahov s Ruskom

13.04.2024 16:28

Fico tvrdí, že ak bude mať Ukrajina ambíciu vstúpiť do NATO a bude premiérom, tak bude presviedčať poslancov, aby toto rozhodnutie vetovali.

zuzliak

Veriaci by mali mať odvahu usvedčovať falošné systémy viery všade, kde tieto odporujú Bohu klamaním a zvádzaním ľudí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 51
Celková čítanosť: 139019x
Priemerná čítanosť článkov: 2726x

Autor blogu

Kategórie