Založ si blog

Odkaz Vláde, aj Primátorom miest a dedín SR

Týmto vyzývam všetkých občanov Slovenska, ktorých dane sa rozhodnutiami miestnych samospráv zneužívajú na RUŠENIE NOČNÉHO KĽUDU a OBŤAŽOVANIE OBČANOV, ich domácich, hospodárskych zvierat, aj zvierat vo voľnej prírode, v blízkosti prírodných rekreačných areálov.

Nie som proti dobrej hudbe, ani koncertom, ale som PROTI ich usporiadaniu na verejnom priestranstve v čase nočného kľudu. Tieto nočné aktivity porušujúce zákon s požehnaním primátorov však pôsobia násilie a prejavujú odpornú aroganciu, bezcitnosť a krutosť, aké poznáme aj u neslávne známeho väzenia Guantanamo Bay.

Právo na nočný kľud a odpočinok je základné ľudské právo ukotvné v Zákone SR aj Ľudske Právo. Kto z občanov sa týchto svojich práv zriekol? NIKTO. Ako je potom možné ich beztrestné porušovanie primátormi miest a dedín a aj usporiadateľmi takýchto koncertov vo voľnej prírode?

PREČO sa dáva obyvateľstvu signál: Zločiny sú beztrestné? Kto tu čo ide zavádzať? A aký má zámer?
Je potom Slovensko ešte právny štát? Prečo sa zasa zo Západu preberá to, čo degeneruje národ?

Apelujem na ľudskosť – to čo ľudí oddeľuje od zvierat – ktoré v tejto veci preukazujú viac rozumu, než „tzv. otcovia či matky miest a dedín“ a ostatní, ktorí sa na tomto verejnom porušovaní základných ľudských práv a slobôd – na PORUŠOVANÍ ZÁKONOV – podieľajú.

Nie je normálne porušovať zákon, ani okrádať a utláčať blížnych: malé deti, starých, chorých, zomierajúcich, ani po celodennej drine pokoj si zaslúžiaci ľud, rodičov a aj zdravotný personál aj vojenské a obranné zložky.

Je čas SKONČIŤ s pokrytectvom a prestať sa tváriť, že koncertom je možné rušiť zákony aj ľudské práva a nech sú tí, ktorí prostriedkami miest a dedín PLYTVAJÚ na takéto zločiny, braní na zodpovednosť a všetky nech sa do centa vrátia občanom.

Obyvatelia miest a obcí Slovenska nemajú z koncertov NIČ DOBRÉ. Naopak, im sú odopierané ešte aj stanovištia na zastávkach MHD, chodníky a iné POTREBNÉ VECI.

ŽIADAM zákaz takýchto koncertov v prípade, že mesto nemá alternatívu napr. v športovej hale ši inej uzavretej aréne. Nech každé mesto investuje do alternatívy v podobe krytých koncertných sál alebo športových arén, ktoré je možné „prestavať“ na koncernté miesto.

Nie som za rušenie koncertov, som za  OKAMŽITÉ SKONČENIE S PORUŠOVANÍM Zákonov a a práv a slobôd ľudí- SOM PROTI MUČIACICM PRAKTIKÁM a ZAČIATOK ROZUMNÝCH a INTELIGENTNÝCH riešení, ktoré budú prospešné VŠETKÝM.

Som PROTI KONCERTOM, ktoré DISKRIMUJÚ PRÁVA A SLOBODY VŠETKÝCH – vrátane zvierat, ktoré sa potom tlačia do príbytkov ľudí, hľadajúc pomoc a ochranu, lebo ich sluch je 20 krát citlivejší ako ľudský.

Som PROTI ODPORNÉMU HLUKU, SPAMU, ktorý som nežiadala a ktorý je mi vnucovaný primátorom mesta a krtorým sa zodpovední vysmievajú rodinám umierajúcich, poškodzujúcich hojenie a uzdravovanie chorých a ubližujúce ostatným.  Zjavujpc vlastnú úbohosť, nerozumnosť a neschopnosť slúžiť vo svojich pozíciách naozaj všetkým občanom.

Som za ROZUMNÝCH a ĽUDSKÝCH primátorov miest a dedín, ktorí sú naozaj ĽUĎMI, nie nástrojmi zločinov žiadostivých.

Som proti zločinom a okrádaniu obyvateľstva aj korupcii a ZNEUŽIVANIU POSTAVENIA PRIMÁTOROV MIEST, DEDÍN aj Vlády.

A apelujem aj na umelcov – BUĎ ČLOVEK a NEROB HLUK. Veď už aj tá opica sa naučila NErobiť hluk. Robí ho LEN V PRÍPADE NEBEZPEČENSTVA.

Norimberský Kódex

11.07.2024

Sú prípady, kedy nám vláda či polícia hovorí, že neznalosť zákona neospravedlňuje. Lenže čo v prípade, že autority krajiny porušia ZÁKONY, o ktorých VEDIA? Napríklad tento: NORIMBERSKÝ KÓDEX 1. DOBROVOĽNÝ SÚHLAS JE NEVYHNUTNÝ 2. VÝSLEDKY MUSIA BYŤ PRE VÄČŠIE DOBRO SPOLOČNOSTI 3. EXPERIMENTY NA ĽUDOCH BY MALI BYŤ ZALOŽENÉ NA PREDCHÁDZAJÚCICH EXPERIMENTÁCIÁCH [...]

Zatykače na Gatesa

10.07.2024

SKVELÁ SPRÁVA! Twitter X dnes zverejnil FANTASTICKÚ SPRÁVU – viď TU Hovorí sa v nej: Bill Gates je po celom svete obvinený z pandemického podvodu a vraždy z vakcín. India má proti nemu dva prípady vrážd očkovaním. V talianskom parlamente je obvinený z vyľudňovania a označovaný za zločinca. V USA je obvinený z hromadného zabitia z nedbanlivosti. Dôkazy tiež [...]

Od rozkošu še psi bešňa

29.06.2024

Ak sa dnes sčítaný a uvedomelý človek pozrie na vývoj proroctiev a porovná ju s degenerácipou a degradáciou vo vyhláseniach vodcov oných bludných konštalácií hviezd, ktorí sú samozvanou elitoum nechcenou a nevolenou, ale vnucujúcou sa všetkým, nemôže nevidieť, že čo sa deje je doslova zjavením porekadla našich starých mám: „od rozkošu še psi bešňa.“ [...]

Macron

Macron sa chce vyhnúť 'neporiadku'. Počas olympijských hier ponechá centristickú úradnícku vládu

24.07.2024 06:57

Tesne pred jeho vystúpením si ľavicová koalícia, ktorá v tohtoročných parlamentných voľbách získala najviac hlasov, zvolila za premiérku Lucie Castetsovú.

Russia Ukraine

ONLINE: Ukrajina chce čo najskôr toľko vlastných rakiet, aby nebola závislá od spojencov

24.07.2024 06:30, aktualizované: 07:41

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj ocenil program výroby vlastných rakiet, aby sa krajina nemusela spoliehať len na spojencov.

Kamala Harrisová / Joe Biden /

Trumpov volebný tím podal sťažnosť proti Harrisovej za prebratie peňazí na kampaň od Bidena

24.07.2024 06:05

Volebný tím exprezidenta USA Trumpa tvrdí, že Kamala Harrisová nemôže legálne prevziať finančné prostriedky, ktoré vyzbieral prezident Joe Biden.

Harrisová

Slabá kandidátka? Harrisová už v jednom prieskume nad Trumpom vedie

24.07.2024 06:00

Demokratická viceprezidentka Kamala Harrisová má prezidentskú nomináciu v Demokratickej strane na dosah.

zuzliak

Veriaci by mali mať odvahu usvedčovať falošné systémy viery všade, kde tieto odporujú Bohu klamaním a zvádzaním ľudí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 66
Celková čítanosť: 159910x
Priemerná čítanosť článkov: 2423x

Autor blogu

Kategórie