Založ si blog

Insekty v jedle – zmena genetiky

Tento blog je voľným pokračovaním iného môjho blogu o Zelenej žabke – logu skupiny predajcov potravín spojených s nadáciou Billa Gatesa – áno toho Gatesa, ktorý by rád vyvraždil väčšinu svetovej populácie.

Vôbec nemám v úmysle zastrašovať, ani napádať, práve naopak. Riešenie tu je. Slovenská obchodná sieť je však z väčšiny nemeckým trhom čo je skutočný maják v hmle. Tieto fakty sú len potrvdením proroctiev Biblie aj o takých veciach ako je genetická modifikácia zvierat, stravy, vakcínach a iných vecí, ktorými sa človek hrá na Boha.

Ale zatiaľčo svet zaťato Boha popiera, svojimi skutkami dokazuje pravdivosť Jeho Svätých Slov.
Nemecká lekárka pre deti a dospievajúcich, poslala svojej vláde správu s životne dôležitým odkazom. ktorú si je možné vypočuť aj na Bitchute – vid TU

Vo svojej správe hovorí toto, citujem:

Dorothea Thul, lekárka pre deti a dospievajúcich,
Kirchstr. 93a, 56841 Traben-Trarbach
Všetkým členom nemeckého Bundestagu Ponáhľajte sa!
Bundestag
Námestie Republiky 1
11011 Berlín

Odišiel faxom na číslo 030-22736600 s potvrdením
V rukách pána MdB Konstantina Notza bude odovzdaná všetkým poslancom parlamentu

Vec :

1. Schválenie hmyzu, červov atď. v potravinách v krajinách EÚ
2. Okamžité odvolanie spolkového ministra zdravotníctva Karla Lauterbacha
3. Zákaz predaja umelých sekvencií DNA na internete

Dámy a páni,
Podľa poradia 4. Január 2023 schválila EÚ hmyz, červy atď. v potravinách sa už v potravinách zrejme veľké množstvo používa.
Súrne vás žiadam o okamžité zrušenie tohto povolenia a okamžité zákaz používania hmyzu v potravinách!

Dôvod:
1. Hmyz môže obsahovať patologické zárodky/škodce, ktoré sa môžu stať nebezpečnými pre ľudí. Už v údajných „vakcínach“ (ktoré dokazujú, že nie vakcíny) je mimoriadne nebezpečný sladkovodný polyp Hydra vulgaris, ktorý vylučuje vysoko toxické neurotox Ako lekár mám podozrenie, že tieto neurotoxíny môžu byť čiastočne zodpovedné za vážne neurologické vedľajšie účinky očkovania. Nikto nepozná riziká a vedľajšie účinky hmyzu červov atď. v obchode s potravinami majú.

2. Obrúsky predtým predávané verejnosti ako PCR testy sú naozaj len testovacie súpravy na klonovanie ľudí a nezákonnú modifikáciu/úpravu ľudského genómu bez zavedenia populácie!!! Existujú patenty na tieto techniky, ktoré nájdete na webovej stránke NIH (National Institutes of Health).
Aj tu je vysvetlená technológia klonov.

3. Technika funguje nasledovne:
Hmyz je rozdrvený. Určité, čiastočne umelé alebo zámerne toxické sekvencie DNA, ktoré obsahujú okrem iného fluorescenčné proteíny (známy príklad svetlušky), sa pridávajú do drveného hmyzu, ktorý sa používa ako vektor na prenos týchto sekvencií DNA do ľudského gen Znamená to, že DNA hmyzu je kombinovaná („klonovaná“) s ľudskou DNA. „PCR testy“ slúžia len na kontrolu, či je táto technika účinná.

Zatiaľ nikto nevie povedať, aký dopad to bude mať na ľudský genóm, ale je zrejmé, že potomkovia týchto klonov sa narodia s touto zmenenou genetikou.

4. Už bolo dokázané, že DNA hmyzu sa prenáša do ľudského genómu, t. j. vznikajú hybridné formy hmyzu/ Vieme si predstaviť zvrátenosť takzvaných „vedcov“, ktorí sú takejto veci schopní. Cieľom celej tejto operácie je očividne odstrániť časť X-Chromozómu (nazývaný VAX1) pomocou hmyzu DNA, ktorá vedie k hermafroditovi (viď satanizmus/Bafomet). Táto zmena sa prenesie na ďalšiu generáciu a bude sa týkať aj našich detí.

5. Bielkoviny obsiahnuté v hmyze majú jednoduchšiu štruktúru a dokážu zmeniť profil aminokyselín u ľudí Ani toto sa zatiaľ nevyšetrovalo.

6. Tieto umelé sekvencie DNA si teraz môžete objednať online cez 3 spoločnosti: Addgene, Thermoscientific, Biolabs.
Ľudia si úplne neuvedomujú ničivé dôsledky umelého DBA následkov na ľudský genóm.
Preto požadujem okamžitý zákaz predaja týchto umelých DNA-sekvencií na internete!

7. Spolkový minister zdravotníctva konal mimoriadne nezodpovedne, keď neinformoval verejnosť o týchto rizikách pre ľudstvo, vôbec neinformoval o tejto technike klonovania a jej zneužívaní prenosom h
Týmto neplní svoju funkciu ministra zdravotníctva – v žiadnom prípade mu to nezaručuje zodpovednosť za zdravie ľudí.
Vyzývam preto na okamžité odvolanie spolkového ministra zdravotníctva Karla Lauterbacha! Tento muž je vo svojej kancelárii dysfunkčný.
To platí aj pre vedúceho RKI, veterinárneho lekára prof. Lothar Wieler, ale on už rezignoval.

Zdroje:
Webová stránka NIH USA (Inštitút Dr. Fauciho)
Rozhovor Stewa Petersa s Dr. Ariyanom Loveom, nemecko – nemecký preklad na Telegramovom kanáli, pediatrkou Dorothea Thul (Telegram: Kinder- und Jugendärztin Dorothea thul offiziell) zverejnený 15.12.2022.

Zo všetkých vyššie uvedených dôvodov vyzývam nemecký Bundestag, aby počas núdzového stretnutia okamžite prestal pridávať hmyz do potravy! Najprv sa musia uskutočniť vedecké štúdie o rizikách a vedľajších účinkoch. Apelujem na vašu morálnu, etickú a politickú zodpovednosť voči 88 miliónom ľudí!
S priateľským pozdravom

Podpis Dorothey Thulovej

Hmyz je zjavne a od stvorenia zeme a založenia sveta je zakázaným ovocím. Je jedovatý. Biblia naozaj dokazuje, že táto „hra na Boha“ je len pokračujpca Satanova agenda a snaha chorobami sprzniť a vyhubiť celé ľudstvo. Lebo ako hovorí história zločinov, na ktoré Satan najslabších, najpodlejších a najzbabelejších medzi nami zvádza: „Ak Boží Ľud nezhreší, nemôžeš ho zničiť.“ 

Strašné je, že práve pre neochotu sebaovládania a neschopnosť väčšiny ľudí postiť sa, väčšina podľahne.

Osobne by ma vôbec neprekvapilo, keby sa zistilo, alebo len vyšlo najavo, že aj logo onej zelenej žabky je indikátorom hmyzu v strave.

Ľudstvo žije naozaj posledné časy, hoci to väčšina odmieta počuť, priznať, či priamo popiera vo všetkých pádoch a gramatických tvaroch. Ale na názoroch nič neznalých nezáleží. Ježiš nepovedal o svojich učeníkoch nadarmo: POTOM, V TÝCH DŇOCH sa BUDÚ POSTIŤ.

Ak sa o skutočne NADPRIRODZENEJ MOCI hovorí jediná kniha na Slovensku, ktorá obsahuje doslova všetky biblické pôsty. Ak by si aj neveril ničomu, čo tu čítaš, fakty a svedectvá skutočných pôstov sú nepopierateľné.

Perlička: vo Svätej Biblii – to je tá, ktorú Slovensko dodnes nepoznalo a nemá, má a pozná LEN jej kultové úpravy – nenájdeš pôst o chlebe a vode, ani o rybe v piatok. 😉 Zasa to niekomu nevyšlo a pravda vyšla najavo.

Norimberský Kódex

11.07.2024

Sú prípady, kedy nám vláda či polícia hovorí, že neznalosť zákona neospravedlňuje. Lenže čo v prípade, že autority krajiny porušia ZÁKONY, o ktorých VEDIA? Napríklad tento: NORIMBERSKÝ KÓDEX 1. DOBROVOĽNÝ SÚHLAS JE NEVYHNUTNÝ 2. VÝSLEDKY MUSIA BYŤ PRE VÄČŠIE DOBRO SPOLOČNOSTI 3. EXPERIMENTY NA ĽUDOCH BY MALI BYŤ ZALOŽENÉ NA PREDCHÁDZAJÚCICH EXPERIMENTÁCIÁCH [...]

Zatykače na Gatesa

10.07.2024

SKVELÁ SPRÁVA! Twitter X dnes zverejnil FANTASTICKÚ SPRÁVU – viď TU Hovorí sa v nej: Bill Gates je po celom svete obvinený z pandemického podvodu a vraždy z vakcín. India má proti nemu dva prípady vrážd očkovaním. V talianskom parlamente je obvinený z vyľudňovania a označovaný za zločinca. V USA je obvinený z hromadného zabitia z nedbanlivosti. Dôkazy tiež [...]

Od rozkošu še psi bešňa

29.06.2024

Ak sa dnes sčítaný a uvedomelý človek pozrie na vývoj proroctiev a porovná ju s degenerácipou a degradáciou vo vyhláseniach vodcov oných bludných konštalácií hviezd, ktorí sú samozvanou elitoum nechcenou a nevolenou, ale vnucujúcou sa všetkým, nemôže nevidieť, že čo sa deje je doslova zjavením porekadla našich starých mám: „od rozkošu še psi bešňa.“ [...]

kórea, kľdr

KĽDR vypustila smerom na Južnú Kóreu ďalšie balóny s odpadkami. Tentokrát však dopadli aj do areálu sídla prezidenta

24.07.2024 07:55

Južná Kórea v reakcii na vypúšťanie balónov s odpadkami z KĽDR obnovila propagandistické vysielanie cez hranice smerom do KĽDR.

Macron

Macron sa chce vyhnúť 'neporiadku'. Počas olympijských hier ponechá centristickú úradnícku vládu

24.07.2024 06:57

Tesne pred jeho vystúpením si ľavicová koalícia, ktorá v tohtoročných parlamentných voľbách získala najviac hlasov, zvolila za premiérku Lucie Castetsovú.

Russia Ukraine

ONLINE: Ukrajina chce čo najskôr toľko vlastných rakiet, aby nebola závislá od spojencov

24.07.2024 06:30, aktualizované: 07:41

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj ocenil program výroby vlastných rakiet, aby sa krajina nemusela spoliehať len na spojencov.

Kamala Harrisová / Joe Biden /

Trumpov volebný tím podal sťažnosť proti Harrisovej za prebratie peňazí na kampaň od Bidena

24.07.2024 06:05

Volebný tím exprezidenta USA Trumpa tvrdí, že Kamala Harrisová nemôže legálne prevziať finančné prostriedky, ktoré vyzbieral prezident Joe Biden.

zuzliak

Veriaci by mali mať odvahu usvedčovať falošné systémy viery všade, kde tieto odporujú Bohu klamaním a zvádzaním ľudí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 66
Celková čítanosť: 159911x
Priemerná čítanosť článkov: 2423x

Autor blogu

Kategórie