Založ si blog

Čas Piatej Poľnice JE TU

Napriek tomu, čo si kto myslí o Biblii a proroctvách posledných čias, Boh je verný a proroctvá Písma sa spĺňajú jedno za druhým. A pravdou je, že pred pár dňami ľudstvo naozaj vstúpilo do času naplnenia proroctva piatej poľnice Zjavenia.

Detaily si môže v Písme vyhľadať každý, kto verí. Dôkazom, že sa naozaj deje, čo proroctvo hovorí je aj fakt, že sa o zjaveniach „naprirodzených javov a bytostí“ vyjadruje aj samotný Vatikán a to nie náhodne.

A o dva dni zverejní aj smernice pre svojich veriacich, ako sa majú správať, keď bytosti z proroctva (ale o ňom im nehovorí), uvidia na vlastné oči.

Vo svojom odkaze veriacim hovorí okrem iného toto:

„Prízrak“ sa vzťahuje na prípad, keď sa božská entita – ako je svätec, Panna Mária alebo samotný Kristus – dáva o sebe vedieť človeku na Zemi. Tento koncept je opakujúcou sa témou v Biblii a väčšina kresťanských denominácií potvrdzuje vieru, že takéto dotyky s nadprirodzenom sa môžu aj dnes vyskytovať v rôznych kapacitách.“

Celý článok ohľadne zjavení prízrakov a nadprirodzených bytostí, si môže každý prečítať na stránke Vatikánu (publikovanom 8.Mája 2024, klikni TU)

Mnohí si povedia, že to bude úžané, ak ľudia budú vidieť svätých, Máriu atď. Iní si poklopú po čele a povedia čosi iné. Na tom, čo povedia však absolútne nezáleží.

Najpodstatnejšie totiž je, že proroctvo tejto poľnice je odkazom, ktorý Boh sám nazýva PRVÉ BEDA a nie náhodou. A hovorí v ňom o strašných mukách, ktoré budú zažívať všetci, ktorí neposlúchli Kristov príkaz byť znovuzrodený. O mučiteľoch sa Boh v proroctve zmieňuje tiež detailne a okrem iného o nich hovorí, že

na hlavách boli akoby vence zo zlata a ich tváre boli podobné tváram Synom Adama. “ (Zjv 9:7)

Ak si predstavíš, čo hovorí Biblia a porovnáš to s tým, čo hovorí v smernici pre zjavenia prízrakov, svätých, Márie a iných nadprirodzených javov Vatikán, nemôžeš nevidieť, že sa jedná o tú istú udalosť, proroctvo a bytosti.

Len spôsob ako sa o ich príchode a výzore hovorí, zodpovedá duchu, či Duchu, ktorý o nich hovorí. A nie je náhodou, že tzv. „smernice“ Vatikánu ani tentokrát nesmerujú žiadnu dušu na Krista.

Čo máš robiť v prípade, že nie si znovuzrodený a o proroctve piatej poľnice Zjavenia si sa práve dozvedel? Poslúchni Kristov príkaz a BUĎ ZNOVUZRODENÝ (viď Jn 3:3.5).

Ak nevieš čo ani ako, tak ma kontaktuj.

Šéf WHO môže čeliť obvineniu z genocídy

20.05.2024

Jim Ferguson dnes na X (Twitter) uverejnil správu, že najvyšší predstaviteľ WHO – áno, a prepytujem Svetovej Zdravotníckej Organizácie – a bývalý terorista Dr. Tedros, ktorý nie je doktorom medicíny, ale je bývalým členom Frontu za oslobodenie národa Tigray – vysoko fialovej teroristickej organizácie a na zakázanom zozname zakázaných teroristických organizácií v USA, [...]

Depopulačná Agenda

12.05.2024

Drahí rodáci. Až sa do médií znova dostane správa o ďalšej pandémii, nenechajte sa rozdeliť očkovaním, ktoré dokázalo, že ide o biologickú zbraň agendy tých, ktorí usilujú o depopuláciu planéty. Preklad textu z obrázku: Tu z knihy Bilderberger Jacques Attalli z roku 1981 je príklad zmýšľania elity: „Budúcnosť bude o hľadaní spôsobu, ako znížiť [...]

11. 000 politikov dostalo VÝNIMKU z očkovania proti COVIDu.

09.05.2024

Áno, čítate správne, 11 000 POLITIKOV A ELÍT DOSTALO VÝNIMKU NA OČKOVANIE PROTI Covidu: „Toto je šokujúce“. Akt o otvorenej vláde (FOIA) odhalil, že 11.000 politikov a členov elity bolo oslobodených od očkovania, povedal Michael Gray Griffin v rozhovore s lekárom Paulom Oosterhuisom a Liz Gunn, líderkou Novozélandskej lojálnej strany. Tát správa sa dnes [...]

izrael, gaza, rafah

Izrael zaútočil na tábor v Rafahu len niekoľko minút po rozhodnutí súdu v Haagu

24.05.2024 20:44

Medzinárodný súdny dvor Izraelu nariadil, aby okamžite zastavil ofenzívu v tomto meste na juhu Pásma Gazy.

SR Michalovce vláda Ukrajina 27. schôdza uarus KEX

Kaliňák avizuje prípravu ďalších dvoch výjazdových rokovaní vlády v regiónoch

24.05.2024 19:35

Naposledy kabinet rokoval na výjazdovom rokovaní v Handlovej, kde po skončení vážne postrelili premiéra Fica.

gedra

Začali sa prípravy zákona na zlepšenie bezpečnostnej situácie

24.05.2024 18:44

Na ministerstvá bol postúpený zoznam opatrení, ktoré je potrebné aplikovať na rezortnej úrovni s cieľom zlepšenia bezpečnosti a odolnosti SR.

orbán

Orbán: Sme spojení so slovenskou tajnou službou, máme informácie o atentáte na Fica

24.05.2024 17:32

Podľa Orbána mnoho ľudí adresovalo kritiku slovenským tajným službám kvôli tomu, čo sa stalo.

zuzliak

Veriaci by mali mať odvahu usvedčovať falošné systémy viery všade, kde tieto odporujú Bohu klamaním a zvádzaním ľudí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 147515x
Priemerná čítanosť článkov: 2543x

Autor blogu

Kategórie