Založ si blog

Odkaz Tereze

Mô vstup je reakciou na vstup blogerky Terezky

Milá Terezka,

Píšem Ti takto, lebo inak sa nedá a nehnevaj sa, že Ti budem tykať – som minimálne 2x staršia ako ty.

Plne chápem, čo si prežívala a ako sa cítiš, ale dovoľ mi zároveň Ti povedať: NIE, TY NIE SI odpadlík a nikdy si nebola. Keby nie pre iné, tak z tohto dôvodu: K čomu si NEprirástla, od toho si ani odpadnúť nemohla. Veď je to logika sama. A odpadnúť od falošného kultu je každému, kto to spraví na dobro –  na spásu Boha. Len výstupom z kultu je možné skutočne sa vyhnúť Božiemu trestu za spoluúčasť na tomto kulte (viď Zjavenie 18:4-5).

Takúto lož o sebe NIKDY neprijmi, ani nehovor – inak sa staneš ako oni.

Vieš, ja na rozdiel od teba nemám len vieru, ale oveľa viac: mám dôveru v Boha na základe osobného vzťahu s Ním. Áno, mám tú nebezpečnú vec – osobný vzťah s Kristom. A v Písme Boh hovorí túto úžasnú vetu:

Čo vychádza z tvojho srdca, človeče, poškvrňuje teba, nie toho, o kom hovoríš. 

A toto je nepopierateľný fakt. Všetko, čo hádzal na teba bolo zrkadlom jeho skazeného vnútra. Ty si urobila tú najsprávnejšiu vec na svete, akú si mohla a MALA! Pozri si Zjavenie apoštola Jána, kapitolu 18, verš č.4 a uvidíš, že Ti píšem pravdu.

Ty nie si odpadlík, ale rozumný človek, ktorý premýšľa sám za seba , lebo neprijal mentalitu hmyzu a preto odmieta indoktrináciu štátnymi zamestnancami. Lebo presne tým kňazi katolicizmu a všetci ostatní SÚ. Veď sú to štátne REGISTROVANÉ cirkvi, či nie? Cirkev znamená parlament a ním – i keď ho volajú konkláva – je volený aj prezident RKC, t.j. pápež, či nie? Boh si svojich takto NIKDY NEVOLIL. Vidíš? Je to IBA politický vodca, nie duchovný. Never preto nikdy kostýmu postavičky v divadle, ver Bohu. Registrované znamená štátne, nie Božie.

Táto prepytujem cirkev, NIKDY Kristova NEBOLA a nie je. Veď je to v Písme čierne na bielom už vyše 2000 rokov! Ja viem, nik ho nečíta a preto to ľud nevie.

Ultimátny dôkaz: Kristus svoju Cirkev, SVOJE TELO, NIKDY v Rímskom Impériu NEREGISTROVAL. ON – BOH – JE NAD VŠETKÝCH!

Vedz teda, že ak Ťa štátny zamestnanec falošného kresťanského kultu – bez ohľadu na to, že je to štátom prikázané náboženstvo – ak ťa taký nazve hocako – nemá to ŽIADNU VÁHU pre Teba, ale pre neho je priťažujúcou okolnosťou pre blížiaci sa príchod Ježiša Krista na zem (nie koniec sveta).

Taký človek je LEN štátnym zamestnancom so štátnym príjmom. Je doslova samozvaným, NIE Kristovým kňazom, pochop! Písmo to učí už vyše 2000 ROKOV, ale nik ho nečíta.

Ak Ťa teda takýto človek nazve odpadlíkom, odkaz Boha v Písme je, že ODPADLÍKMI BOH SÁM nazýva práve ich – a dokonca ich nazýva odpadlíkmi s VYPÁLENÝM ZNAMENÍM NA SVEDOMÍ.

Nech si každý, kto si myslí, že je kresťan, radšej konečne a OSOBNE prečíta Zjavenie apoštola Jána, kapitoly 17 až 21, kde Boh sám, – NIE JA – hovorí, že ak v posledných časoch pred príchodom Krista – a my ich dnes žijeme – uvidíme cirkev, ktorej predstavitelia sú odetí do červenej a fialovej – problém je, že tieto farby nosia LEN predstavitelia falošného kresťanského kultu – teda ak týchto vidíme, vieme NA BETÓN, že táto cirkev je Bohom nazvaná FALOŠNOU a titulom Matka Neviestok, ohavností a modiel zeme. A buď je niekto prostitútka, alebo je svätý. Oboje v tom istom momente je logicky nemožné.

Je mi ľúto, nechcem sa nikoho dotknúť, ale Písmo je NAJVYŠŠIA AUTORITA čo do VÝUKY VIERY – a to učí aj pápež sám a celá iknvizícia, ó, pardón, tá bola premenovaná na Magistérium RKC. TOTO sú historické a biblické FAKTY, nie hoax. A viera NIKDY nepopiera FAKTY.

Je mi ľúto všetkých úprimne veriacich, ale pravda je, že boli OHAVNE podvedení a sú ohavne klamaní úplne vo všetkom.

Titul Matka Neviestka (t.j.prostitútka), hnusu a modiel zeme Kristova Nevesta nikdy NEMALA, NEMÁ a mať NEBUDE. Ale tento kult u Boha iný nemá. Bodka.

Pred vyše rokom som podobný, agresívny, teatrálny výstup zažila na prešovskej fare aj ja, ale na rozdiel od teba, som mala sebou dve úžasné, duchovné „zbrane“, ktoré Ty ešte nepoznáš a preto si nemohla použiť: vieru, založenú nie na indoktrinácii izmu bieleho ducha (uvedom si, na čo ľud čaká pri voľbe pápeža 😉 ), ale na základe osobného vzťahu s Bohom, podloženom dekádami štúdia skutočných spisov Svätého Písma, nie jeho katolíckej adaptácie a úpravy – prepiskov Svätých spisov. A druhou zbraňou bolo to, čo Boh sám v Písme nazýva „meč Ducha Svätého“ – čo je skutočné poznanie Božieho Slova. A obe som aj použila, – nemohol sa ma svojou hlúpou zlobou ani len dotknúť, nieto mi ublížiť.

A aj ja som mala so sebou svedka – manžela. Okrem neho boli v kancelárii ešte ďalší dvaja zamestnanci kultu, ale bolo jasné, že museli čušať.

A ja som si na rozdiel od Teba celý ten, prepytujem rozhovor – lepšie by bolo povedať úbohý teatrálny prejav kňaza – aj NAHRALA, lebo zákon EU mi to dovoľuje zakaždým, keď som osobným účastníkom istej veci, kde je predpoklad agresívneho správania sa druhej strany. 🙂

Musíš vedieť, že náboženské kulty – úplne VŠETKY – sa naozaj vyznačujú úbohou agresivitou a to verbálne, aj psychologicky, lebo nič iné nemajú. A táto ich agresivita a neskrývaná nenávisť a sexizmus, ktorý ustavične ponižuje ženy a každého, kto im protirečí, je ultimátny dôkaz, že tento kult nie je Kristova Cirkev a že takíto sú VLKMI v ovčom rúchu.

Ježiš nás pred nimi predsa varoval! Prečo Mu nik neverí?

Ježiš Kristus NIKDY násilný nebol – a k nikomu, a už vôbec nie k ženám. Zvyšok o ich neomylnosti, predstieranej svätosti a tzv.poslaní vidíme a čítame skrze škandály všetci, či nie?

A aj ich cenzúra je tu všade a rastie – počuješ, čo hovorím? Cenzúra izmov rastie: v školách oni dirigujú riaditeľom, čo môžu učiť, v spoločenstvách, čo ľudia môžu čítať – aj tu mám a písomný dôkaz, ktorý ani prešovskí žurnalisti nechceli uverejniť. Radšej to zahrali do autu – väčšina médií v tom ide s nimi. Tento kult tu chceli naši predkovia, lebo netušili, že už vtedy išlo o podvod falošného izmu.

Ale rozumní ľudia v národe dnes sú tu na to, aby jeho hnusný podvod odhaľovali a pomohli ostatným vidieť, čo sa za tými sutanami a historickou budovou naozaj skrýva.

Takže, dievča – nehnevaj sa, že Ti píšem takto – vyzeráš vo veku, že mi môžeš byť dcéra – HRDO ODMIETNI nálepku tých, ktorých žehnanie Boh sám preklial a ich podvod usvedčuje v Písme sám a v každej knihe. A tomu úbožiakovi ODPUSŤ, veď ubližoval práve preto, že kult, ktorého je otrokom, ubližuje jemu.

Ak chceš, kontaktuj ma a pomôžem Ti nájsť pokoj duše a toho, ktorý JE Pravda sám.

Boh ťa žehnaj !

Úroveň poznania národnej histórie a dnešný Slovák-politik

20.11.2023

Na Blogu najväčšieho SK denníka sa objavil článok s názvom: „Palestinci mají skončit v Evropské unii, požadují to již v americkém tisku vrcholní izraelští politici.“ Podtitulok spomínaného článku z Wall Street Journal sa píše: Západ by mal privítať utečencov z Gazy Európa a USA prijali milióny ľudí, ktorí utiekli z predošlých vojen. A hneď prvý [...]

Slovensko sa zbabelo zdržalo

30.10.2023

Česká Ministerkyňa Obrany vyzýva na odchod z dôvodu, že OSN podporuje Hamas a varuje, že holokaust je späť. Krok Ministerkyne Obrany Českej republiky, ktorý vyzval na odchod z OSN, prišiel po rezolúcii vyzývajúcej Izrael, aby opustil Gazu bez odsúdenia Hamasu. Slovensko podľa hlasovacieho zariadenia nemá vlastný názor- zdržalo sa. Zoči-voči druhému holokaustu sa nesmie [...]

Miss environment ukazuje pravú tvár

29.10.2023

Na stránkach online denníka The Jerusalem Post bol dnes uverejnený článok s názvom: Moje slovo: Greta a Guterres – ‚Ako sa opovažujete!‘ Autorka článku v ňom píše: „Je to rečnícka otázka, ktorú treba položiť Grete Thunbergovej spolu s generálnym tajomníkom OSN Antoniom Guterresom.“ A ja plne súhlasím. Autorka pokračuje: Nikdy som nebola [...]

Garisenda

Nakláňa sa už vyše 900 rokov. V Bologni zabezpečili okolie šikmej veže pre obavy z kolapsu

02.12.2023 22:36

Garisenda je nižšia z Dvoch veží v Bologni. Je vysoká 48 metrov, zatiaľ čo susedná veža Asinelli má 97 metrov.

korea

KĽDR by zasahovanie USA do činnosti jej satelitu považovala za vyhlásenie vojny

02.12.2023 22:14

Pchjongjang je pripravený označiť americké špionážne družice za primárny cieľ ničenia.

zelenska, zelenskyj

Olena Zelenská nechce, aby jej manžel znovu kandidoval na prezidenta: Mali by sme si nájsť niečo nové

02.12.2023 21:40

Naša rodina bude zase spolu. Pôjdeme niekam na dovolenku, a bude dlhá - celý mesiac, povedal ukrajinská prvá dáma.

moskva

Ruská polícia vykonala razie v moskovských gejkluboch, vraj hľadala drogy

02.12.2023 20:46

Polícia vykonala razie na základe "výnosu o extrémizme".

zuzliak

Veriaci by mali mať odvahu usvedčovať falošné systémy viery všade, kde tieto odporujú Bohu klamaním a zvádzaním ľudí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 44
Celková čítanosť: 122761x
Priemerná čítanosť článkov: 2790x

Autor blogu

Kategórie