Založ si blog

Pán Sulík, Boh Vás žehnaj a ďakujem!

Boh žehnaj Slovensko a nech je v orgáne zvanom správa krajiny doslova posiate samými Suklíkmi.

Môj príspevok sa týka vyjadreniu pána Sulíka, ako o tom čítame tu.

Nech sa nik nehnevá, že nepoviem vláda krajiny, lebo ľudia v správe vládnuť nevedia a nebolo im to dané – nedokážu to, čo ako si namýšľajú. Vládne naozaj len BOH. Dôkaz vidíme v ZÁKONE NAJVYŠŠIEHO:

Gn 1,28: Boh ich požehnal a povedal im: Buďte plodní, množte sa, naplňte zem a podmaňte si ju a vládnite nad rybami mora, nad vtáctvom neba a nad všetkou živou vecou, ktorá sa pohybuje na zemi.

Prepáčte mi, zástupcovia správy Slovenska, naozaj máte pocit, že ľudia sú veci? Až tak hlboko ste klesli?

Ale vidiac pravdu Zákona Boha: môže tu ešte niekto vôbec povedať, či tvrdiť, že Boh dal hlinenej bytôstke, úbožiatku hlinenému, zvanému človek, vládu nad iným človekom? Nie, nič také povedať nemôžeme.

Slovensko počúvaj: BOH NIKDY NEDAL ŽIADNEMU ČLOVEKU MOC NAD INÝM ČLOVEKOM.

A tým je jasné, že všetky ľudské vlády sú výmysel človeka a preto sú úbohé, neschopné a hriešne, plýtvajúce prostriedkami, pre ktoré sa namáhali iní, a až takí nerozumní, že ich aj ich vlastní členovia, ako pán Sulík, musia volať k návratu k zdravému rozumu a pôvodnému poriadku na zemi.

Pán Sulík, ĎAKUJEM Bohu za Vás, aj za vašich rodičov. Ďakujem Bohu za odvahu postaviť sa zvrhlosti násilia a povedať: potiaľto smieš a ďalej nie!

Nech Boh žehná človeka, ktorý POCHOPIL, na čo mu je daná pozícia v správe krajiny akú zastáva a ktorý sa spravodlivo zastáva práva všetkých občanov.
Nech Boh dá, aby jeho príklad nasledovali mnohí jeho kolegovia, aj tí, ktorí sú dnes zaslepení diktátom Nemecka a „akože EU“.

Lebo LEN ľudia ako on, ktorí vedia, kde sú hranice, a čo je právo, sú doslova naplnením Božieho Zákona:

2Sam 23,3-4: Boh Izraela povedal, Skala Izraela prehovorila ku mne:

»Ten, kto spravodlivo spravuje svet ľudí (t.j.zriadenie spoločnosti), Spravodlivý, vládne v Božej bázni. A bude ako svetlo rána, keď slnko vychádza, áno, ako bezoblačné ráno; ako jemná tráva čo povstáva z pôdy jasnou žiarou po daždi.«

 

Takým je veru vyjadrenie pána Sulíka o konaní vlády, ktorá šliape po ústavných aj základných ľudských právach a slobodách – ktorá šliape obyvateľov a znevažuje ich, seba aj svojich predkov. Nech je im Boh milosrdný, lebo nevedia ako veľmi sa ženú do smrti a hádžu do nej aj vlastné rodiny a deti.


Nech Boh žehná pánovi Sulíkovi, aj ja mu žehnám aj jeho rodine a každému, kto zmýšľa rovnako aj tzv.vláde, ABY zmýšľala rovnako, aby každý z nich, ako sám žije slobodu, tak ju žičil aj iným! Nech pribúda Slovensku takých, ktorí sú ako svetlo rána, keď slnko vychádza, áno, ako bezoblačné ráno – úprimní a charakterní, ako jemná tráva, čo POVSTÁVA z pôdy jasnou žiarou po daždi!

 

ODKAZ POHORŠENÝM:

Nie som za žiadnu politickú stranu – viď úvod ohľadom toho, čo hovorí Boh. Ale keď človek povie, čo JE SPRAVODLIVÉ, tak je aroganciou par excelance a znakom osobnej nezrelosti komunikácie, ak sa čitateľ hlúpo oháňa vecami, o ktorých tu nik nehovorí. Držte sa témy vážení, nie osobných fantázií a predstáv, či emóciií a názorov, o tých tu, okrem vás, NIKTO nehovorí. Boh vám žehnaj!

 

Odkaz Tereze

13.09.2022

Mô vstup je reakciou na vstup blogerky Terezky Milá Terezka, Píšem Ti takto, lebo inak sa nedá a nehnevaj sa, že Ti budem tykať – som minimálne 2x staršia ako ty. Plne chápem, čo si prežívala a ako sa cítiš, ale dovoľ mi zároveň Ti povedať: NIE, TY NIE SI odpadlík a nikdy si nebola. Keby nie pre iné, tak z tohto dôvodu: K čomu si NEprirástla, od toho si ani [...]

Ta ci pišem, Beta

15.08.2022

Pisala mi Beta, co sebe hutori že je veriaca. Aľe jak kukam, tak kukam, ta še mi do rozuma nechce zmescic, že co za bludom tota baba veri. Na šak popaterce sami: Beta pisala tak: „Preblahoslavená Panna vzýva v Cirkvi ako Orodovnica, Ochrankyňa, Pomocnica a Prostrednica.“ Aľe to neštymuje s tym, co naš pan farar hutori. Ta bym jej chcela odpovedzec aspoň tu i tak: Čuješ, [...]

Ecce homo

23.11.2021

Kto číta nech pochopí, čo nás učí história pre naše časy. Počas pasenia svojich stád, Jozefovi bratia plánovali, ako sa čo najlepšie zbaviť jeho a hrozby, o ktorej si mysleli, že Jozef predstavuje. A v tom istom čase za nimi Jakub Jozefa poslal. Gn 37,18: Keď ho zazreli v diaľke, prv, ako sa k nim priblížil, sprisahali sa proti nemu zabiť ho. Hoci to ani nezamýšľali, ani [...]

Francúzsko

Francúzska vláda prežila dve hlasovania o vyslovení nedôvery

20.03.2023 19:29, aktualizované: 19:47

Francúzska vláda v pondelok prežila dve hlasovania o vyslovení nedôvery v parlamente.

Remišová

Hlas vystavil Remišovej faktúru na 600 miliónov. Prihodil aj predražené vešiaky

20.03.2023 18:21

Nečerpá eurofondy a nakupuje predražené vešiaky, tvrdí Hlas o ministerke Remišovej. Podľa rezortu ide o osobnú pomstu.

Rusko Čína prezident návšteva

Si prišiel k Putinovi. Ako veľký brat

20.03.2023 18:17

Si Ťin-pching pricestoval do Moskvy len tri dni potom, čo Haag vydal na Vladimira Putina zatykač pre podozrenie zo spáchania vojnového zločinu.

Nadežda Babiaková, Ján Budaj, Banská Štiavnica

Nie všetky objekty v Banskej Štiavnici boli poistené. Budaj požičal budovu žiakom z umeleckej školy

20.03.2023 17:51

Po víkendovom požiari v Banskej Štiavnici sú poškodené viaceré objekty. Bez strechy nad hlavou zostali aj deti zo základnej umeleckej školy, ktorá sídlila v historickom centre.

zuzliak

Veriaci by mali mať odvahu usvedčovať falošné systémy viery všade, kde tieto odporujú Bohu klamaním a zvádzaním ľudí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 35
Celková čítanosť: 95787x
Priemerná čítanosť článkov: 2737x

Autor blogu

Kategórie