Založ si blog

Pán Sulík, Boh Vás žehnaj a ďakujem!

Boh žehnaj Slovensko a nech je v orgáne zvanom správa krajiny doslova posiate samými Suklíkmi.

Môj príspevok sa týka vyjadreniu pána Sulíka, ako o tom čítame tu.

Nech sa nik nehnevá, že nepoviem vláda krajiny, lebo ľudia v správe vládnuť nevedia a nebolo im to dané – nedokážu to, čo ako si namýšľajú. Vládne naozaj len BOH. Dôkaz vidíme v ZÁKONE NAJVYŠŠIEHO:

Gn 1,28: Boh ich požehnal a povedal im: Buďte plodní, množte sa, naplňte zem a podmaňte si ju a vládnite nad rybami mora, nad vtáctvom neba a nad všetkou živou vecou, ktorá sa pohybuje na zemi.

Prepáčte mi, zástupcovia správy Slovenska, naozaj máte pocit, že ľudia sú veci? Až tak hlboko ste klesli?

Ale vidiac pravdu Zákona Boha: môže tu ešte niekto vôbec povedať, či tvrdiť, že Boh dal hlinenej bytôstke, úbožiatku hlinenému, zvanému človek, vládu nad iným človekom? Nie, nič také povedať nemôžeme.

Slovensko počúvaj: BOH NIKDY NEDAL ŽIADNEMU ČLOVEKU MOC NAD INÝM ČLOVEKOM.

A tým je jasné, že všetky ľudské vlády sú výmysel človeka a preto sú úbohé, neschopné a hriešne, plýtvajúce prostriedkami, pre ktoré sa namáhali iní, a až takí nerozumní, že ich aj ich vlastní členovia, ako pán Sulík, musia volať k návratu k zdravému rozumu a pôvodnému poriadku na zemi.

Pán Sulík, ĎAKUJEM Bohu za Vás, aj za vašich rodičov. Ďakujem Bohu za odvahu postaviť sa zvrhlosti násilia a povedať: potiaľto smieš a ďalej nie!

Nech Boh žehná človeka, ktorý POCHOPIL, na čo mu je daná pozícia v správe krajiny akú zastáva a ktorý sa spravodlivo zastáva práva všetkých občanov.
Nech Boh dá, aby jeho príklad nasledovali mnohí jeho kolegovia, aj tí, ktorí sú dnes zaslepení diktátom Nemecka a „akože EU“.

Lebo LEN ľudia ako on, ktorí vedia, kde sú hranice, a čo je právo, sú doslova naplnením Božieho Zákona:

2Sam 23,3-4: Boh Izraela povedal, Skala Izraela prehovorila ku mne:

»Ten, kto spravodlivo spravuje svet ľudí (t.j.zriadenie spoločnosti), Spravodlivý, vládne v Božej bázni. A bude ako svetlo rána, keď slnko vychádza, áno, ako bezoblačné ráno; ako jemná tráva čo povstáva z pôdy jasnou žiarou po daždi.«

 

Takým je veru vyjadrenie pána Sulíka o konaní vlády, ktorá šliape po ústavných aj základných ľudských právach a slobodách – ktorá šliape obyvateľov a znevažuje ich, seba aj svojich predkov. Nech je im Boh milosrdný, lebo nevedia ako veľmi sa ženú do smrti a hádžu do nej aj vlastné rodiny a deti.


Nech Boh žehná pánovi Sulíkovi, aj ja mu žehnám aj jeho rodine a každému, kto zmýšľa rovnako aj tzv.vláde, ABY zmýšľala rovnako, aby každý z nich, ako sám žije slobodu, tak ju žičil aj iným! Nech pribúda Slovensku takých, ktorí sú ako svetlo rána, keď slnko vychádza, áno, ako bezoblačné ráno – úprimní a charakterní, ako jemná tráva, čo POVSTÁVA z pôdy jasnou žiarou po daždi!

 

ODKAZ POHORŠENÝM:

Nie som za žiadnu politickú stranu – viď úvod ohľadom toho, čo hovorí Boh. Ale keď človek povie, čo JE SPRAVODLIVÉ, tak je aroganciou par excelance a znakom osobnej nezrelosti komunikácie, ak sa čitateľ hlúpo oháňa vecami, o ktorých tu nik nehovorí. Držte sa témy vážení, nie osobných fantázií a predstáv, či emóciií a názorov, o tých tu, okrem vás, NIKTO nehovorí. Boh vám žehnaj!

 

Vitajte v Socializme

20.07.2021

Dnes ráno mi jedna dobrá duša napísala toto: „Ja som zas zistil, že o firme si ktokoľvek môže zistiť koľko som zarobil, minul, atď. Vyslovene čísla do haliera presne, že štát tieto informácie predáva firmám, ktoré si za to pýtajú tiež zaplatiť.“ Všimol si tu vôbec niekto ako štáty sveta šliapu po občianskych právach a slobodách, zatiaľčo nám [...]

Ak čítaš len pokladničné bločky. . . .

20.07.2021

Každý sa dnes vyhovára, že nemá čas atď. ale nie je to pravda, lebo na čo ho mať chceme, na to si aj spravíme. Potom by sa človek dozvedel viac aj o tom, PREČO sa dnes v našom svete deje, čo sa deje. Ale nie je to nič nové, lebo tí, čo to naplánovali, to obyvateľstvu zeme zako svoj plán vyvražďovania obyvateľstva planéty odkázali uz v r.1981 – tu je úryvok z ich [...]

Pomóóóóóóóc!

19.07.2021

Počula som, že psychológovia znova odporúčajú manželské poradne, lebo problémy vo vzťahoch sú žalostné. Ale zo svedectiev blížnych viem, že lepšie než sedenie u psychológa, je poznanie o manželstve ako takom a samovzdelávanie na tému manžel, či manželka. Kto by o to mal záujem, môžem mu odporučiť jeden skvelý kurz práve na túto tému. Ale problémy dnes [...]

Sobáš / Homosexuálne zväzky / homosexuálne sobáše / Prsteň /

V Čiernej Hore zaregistrovali prvé partnerstvo osôb rovnakého pohlavia

26.07.2021 07:20

Zákon, ktorý partnerstvo osôb rovnakého pohlavia dáva takmer na jednu úroveň s manželstvom muža a ženy, prijal čiernohorský parlament v júli 2020 aj napriek veľkému odporu pravoslávnej cirkvi.

Otelo Saraiva de Carvalho

Zomrel stratég Karafiátovej revolúcie Otelo Saraiva de Carvalho

26.07.2021 07:07

V apríli 1974 viedol de Carvalho vojenský prevrat, ktorý takmer bez krviprelievania ukončil 48 rokov diktatúry Antonia de Oliveira Salazara.

Tunis / Tunisko /

Tuniský prezident v reakcii na protesty vyvolané epidémiou odvolal premiéra a suspendoval parlament

26.07.2021 06:42

Vládnuca Strana obnovy označila najnovšie kroky prezidenta za "štátny prevrat proti revolúcii" a avizovala, že spolu s tuniským ľudom bude revolúciu "brániť".

očkovanie

ONLINE: Nemecký politik hovorí, že neočkovaným by mohli obmeziť medziľudské kontaky

26.07.2021 06:10, aktualizované: 06:42

Vášnivá debata v Nemecku sa vedie pre slová šéfa úradu kancelárky Merkelovej o obmedzeniach pre ľudí, ktorí nie sú očkovaní.

zuzliak

Veriaci by mali mať odvahu usvedčovať falošné systémy viery všade, kde tieto odporujú Bohu klamaním a zvádzaním ľudí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 26
Celková čítanosť: 55470x
Priemerná čítanosť článkov: 2133x

Autor blogu

Kategórie