Založ si blog

Pán Sulík, Boh Vás žehnaj a ďakujem!

Boh žehnaj Slovensko a nech je v orgáne zvanom správa krajiny doslova posiate samými Suklíkmi.

Môj príspevok sa týka vyjadreniu pána Sulíka, ako o tom čítame tu.

Nech sa nik nehnevá, že nepoviem vláda krajiny, lebo ľudia v správe vládnuť nevedia a nebolo im to dané – nedokážu to, čo ako si namýšľajú. Vládne naozaj len BOH. Dôkaz vidíme v ZÁKONE NAJVYŠŠIEHO:

Gn 1,28: Boh ich požehnal a povedal im: Buďte plodní, množte sa, naplňte zem a podmaňte si ju a vládnite nad rybami mora, nad vtáctvom neba a nad všetkou živou vecou, ktorá sa pohybuje na zemi.

Prepáčte mi, zástupcovia správy Slovenska, naozaj máte pocit, že ľudia sú veci? Až tak hlboko ste klesli?

Ale vidiac pravdu Zákona Boha: môže tu ešte niekto vôbec povedať, či tvrdiť, že Boh dal hlinenej bytôstke, úbožiatku hlinenému, zvanému človek, vládu nad iným človekom? Nie, nič také povedať nemôžeme.

Slovensko počúvaj: BOH NIKDY NEDAL ŽIADNEMU ČLOVEKU MOC NAD INÝM ČLOVEKOM.

A tým je jasné, že všetky ľudské vlády sú výmysel človeka a preto sú úbohé, neschopné a hriešne, plýtvajúce prostriedkami, pre ktoré sa namáhali iní, a až takí nerozumní, že ich aj ich vlastní členovia, ako pán Sulík, musia volať k návratu k zdravému rozumu a pôvodnému poriadku na zemi.

Pán Sulík, ĎAKUJEM Bohu za Vás, aj za vašich rodičov. Ďakujem Bohu za odvahu postaviť sa zvrhlosti násilia a povedať: potiaľto smieš a ďalej nie!

Nech Boh žehná človeka, ktorý POCHOPIL, na čo mu je daná pozícia v správe krajiny akú zastáva a ktorý sa spravodlivo zastáva práva všetkých občanov.
Nech Boh dá, aby jeho príklad nasledovali mnohí jeho kolegovia, aj tí, ktorí sú dnes zaslepení diktátom Nemecka a „akože EU“.

Lebo LEN ľudia ako on, ktorí vedia, kde sú hranice, a čo je právo, sú doslova naplnením Božieho Zákona:

2Sam 23,3-4: Boh Izraela povedal, Skala Izraela prehovorila ku mne:

»Ten, kto spravodlivo spravuje svet ľudí (t.j.zriadenie spoločnosti), Spravodlivý, vládne v Božej bázni. A bude ako svetlo rána, keď slnko vychádza, áno, ako bezoblačné ráno; ako jemná tráva čo povstáva z pôdy jasnou žiarou po daždi.«

 

Takým je veru vyjadrenie pána Sulíka o konaní vlády, ktorá šliape po ústavných aj základných ľudských právach a slobodách – ktorá šliape obyvateľov a znevažuje ich, seba aj svojich predkov. Nech je im Boh milosrdný, lebo nevedia ako veľmi sa ženú do smrti a hádžu do nej aj vlastné rodiny a deti.


Nech Boh žehná pánovi Sulíkovi, aj ja mu žehnám aj jeho rodine a každému, kto zmýšľa rovnako aj tzv.vláde, ABY zmýšľala rovnako, aby každý z nich, ako sám žije slobodu, tak ju žičil aj iným! Nech pribúda Slovensku takých, ktorí sú ako svetlo rána, keď slnko vychádza, áno, ako bezoblačné ráno – úprimní a charakterní, ako jemná tráva, čo POVSTÁVA z pôdy jasnou žiarou po daždi!

 

ODKAZ POHORŠENÝM:

Nie som za žiadnu politickú stranu – viď úvod ohľadom toho, čo hovorí Boh. Ale keď človek povie, čo JE SPRAVODLIVÉ, tak je aroganciou par excelance a znakom osobnej nezrelosti komunikácie, ak sa čitateľ hlúpo oháňa vecami, o ktorých tu nik nehovorí. Držte sa témy vážení, nie osobných fantázií a predstáv, či emóciií a názorov, o tých tu, okrem vás, NIKTO nehovorí. Boh vám žehnaj!

 

Šéf WHO môže čeliť obvineniu z genocídy

20.05.2024

Jim Ferguson dnes na X (Twitter) uverejnil správu, že najvyšší predstaviteľ WHO – áno, a prepytujem Svetovej Zdravotníckej Organizácie – a bývalý terorista Dr. Tedros, ktorý nie je doktorom medicíny, ale je bývalým členom Frontu za oslobodenie národa Tigray – vysoko fialovej teroristickej organizácie a na zakázanom zozname zakázaných teroristických organizácií v USA, [...]

Čas Piatej Poľnice JE TU

15.05.2024

Napriek tomu, čo si kto myslí o Biblii a proroctvách posledných čias, Boh je verný a proroctvá Písma sa spĺňajú jedno za druhým. A pravdou je, že pred pár dňami ľudstvo naozaj vstúpilo do času naplnenia proroctva piatej poľnice Zjavenia. Detaily si môže v Písme vyhľadať každý, kto verí. Dôkazom, že sa naozaj deje, čo proroctvo hovorí je aj fakt, že sa o zjaveniach [...]

Depopulačná Agenda

12.05.2024

Drahí rodáci. Až sa do médií znova dostane správa o ďalšej pandémii, nenechajte sa rozdeliť očkovaním, ktoré dokázalo, že ide o biologickú zbraň agendy tých, ktorí usilujú o depopuláciu planéty. Preklad textu z obrázku: Tu z knihy Bilderberger Jacques Attalli z roku 1981 je príklad zmýšľania elity: „Budúcnosť bude o hľadaní spôsobu, ako znížiť [...]

Nigel Farage

Nigel Farage, jeden z lídrov brexitu, nebude kandidovať v predčasných voľbách do britského parlamentu

23.05.2024 11:45

Všeobecne sa predpokladá, že konzervatívci v nadchádzajúcich voľbách po 14 rokoch pri moci prehrajú s opozičnými labouristami.

Fico postrelenie prevoz

Stav premiéra Fica je naďalej vážny, ale nateraz stabilizovaný

23.05.2024 11:16

Štvrtkové lekárske konzílium potvrdilo doposiaľ zvolený postup jeho liečby.

Vovčansk, vojna na Ukrajine, mŕtvi civilisti

VIDEO: Ruské zverstvá z mesta Vovčansk pripomínajú Buču. Ulice sú posiate mŕtvymi civilistami

23.05.2024 11:15

Prednedávnom vyšla správa o tom, ako Rusi v meste zajali približne 40 civilistov a používajú ich ako ľudské štíty.

Polícia / Pomáhať a chrániť / Policajné auto /

Podozrivým zo streľby v prešovskom pohostinstve je 50-ročný muž

23.05.2024 11:06

Zbraň a strelivo mal v nelegálnej držbe.

zuzliak

Veriaci by mali mať odvahu usvedčovať falošné systémy viery všade, kde tieto odporujú Bohu klamaním a zvádzaním ľudí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 147453x
Priemerná čítanosť článkov: 2542x

Autor blogu

Kategórie