Založ si blog

Pán Sulík, Boh Vás žehnaj a ďakujem!

Boh žehnaj Slovensko a nech je v orgáne zvanom správa krajiny doslova posiate samými Suklíkmi.

Môj príspevok sa týka vyjadreniu pána Sulíka, ako o tom čítame tu.

Nech sa nik nehnevá, že nepoviem vláda krajiny, lebo ľudia v správe vládnuť nevedia a nebolo im to dané – nedokážu to, čo ako si namýšľajú. Vládne naozaj len BOH. Dôkaz vidíme v ZÁKONE NAJVYŠŠIEHO:

Gn 1,28: Boh ich požehnal a povedal im: Buďte plodní, množte sa, naplňte zem a podmaňte si ju a vládnite nad rybami mora, nad vtáctvom neba a nad všetkou živou vecou, ktorá sa pohybuje na zemi.

Prepáčte mi, zástupcovia správy Slovenska, naozaj máte pocit, že ľudia sú veci? Až tak hlboko ste klesli?

Ale vidiac pravdu Zákona Boha: môže tu ešte niekto vôbec povedať, či tvrdiť, že Boh dal hlinenej bytôstke, úbožiatku hlinenému, zvanému človek, vládu nad iným človekom? Nie, nič také povedať nemôžeme.

Slovensko počúvaj: BOH NIKDY NEDAL ŽIADNEMU ČLOVEKU MOC NAD INÝM ČLOVEKOM.

A tým je jasné, že všetky ľudské vlády sú výmysel človeka a preto sú úbohé, neschopné a hriešne, plýtvajúce prostriedkami, pre ktoré sa namáhali iní, a až takí nerozumní, že ich aj ich vlastní členovia, ako pán Sulík, musia volať k návratu k zdravému rozumu a pôvodnému poriadku na zemi.

Pán Sulík, ĎAKUJEM Bohu za Vás, aj za vašich rodičov. Ďakujem Bohu za odvahu postaviť sa zvrhlosti násilia a povedať: potiaľto smieš a ďalej nie!

Nech Boh žehná človeka, ktorý POCHOPIL, na čo mu je daná pozícia v správe krajiny akú zastáva a ktorý sa spravodlivo zastáva práva všetkých občanov.
Nech Boh dá, aby jeho príklad nasledovali mnohí jeho kolegovia, aj tí, ktorí sú dnes zaslepení diktátom Nemecka a „akože EU“.

Lebo LEN ľudia ako on, ktorí vedia, kde sú hranice, a čo je právo, sú doslova naplnením Božieho Zákona:

2Sam 23,3-4: Boh Izraela povedal, Skala Izraela prehovorila ku mne:

»Ten, kto spravodlivo spravuje svet ľudí (t.j.zriadenie spoločnosti), Spravodlivý, vládne v Božej bázni. A bude ako svetlo rána, keď slnko vychádza, áno, ako bezoblačné ráno; ako jemná tráva čo povstáva z pôdy jasnou žiarou po daždi.«

 

Takým je veru vyjadrenie pána Sulíka o konaní vlády, ktorá šliape po ústavných aj základných ľudských právach a slobodách – ktorá šliape obyvateľov a znevažuje ich, seba aj svojich predkov. Nech je im Boh milosrdný, lebo nevedia ako veľmi sa ženú do smrti a hádžu do nej aj vlastné rodiny a deti.


Nech Boh žehná pánovi Sulíkovi, aj ja mu žehnám aj jeho rodine a každému, kto zmýšľa rovnako aj tzv.vláde, ABY zmýšľala rovnako, aby každý z nich, ako sám žije slobodu, tak ju žičil aj iným! Nech pribúda Slovensku takých, ktorí sú ako svetlo rána, keď slnko vychádza, áno, ako bezoblačné ráno – úprimní a charakterní, ako jemná tráva, čo POVSTÁVA z pôdy jasnou žiarou po daždi!

 

ODKAZ POHORŠENÝM:

Nie som za žiadnu politickú stranu – viď úvod ohľadom toho, čo hovorí Boh. Ale keď človek povie, čo JE SPRAVODLIVÉ, tak je aroganciou par excelance a znakom osobnej nezrelosti komunikácie, ak sa čitateľ hlúpo oháňa vecami, o ktorých tu nik nehovorí. Držte sa témy vážení, nie osobných fantázií a predstáv, či emóciií a názorov, o tých tu, okrem vás, NIKTO nehovorí. Boh vám žehnaj!

 

Ecce homo

23.11.2021

Kto číta nech pochopí, čo nás učí história pre naše časy. Počas pasenia svojich stád, Jozefovi bratia plánovali, ako sa čo najlepšie zbaviť jeho a hrozby, o ktorej si mysleli, že Jozef predstavuje. A v tom istom čase za nimi Jakub Jozefa poslal. Gn 37,18: Keď ho zazreli v diaľke, prv, ako sa k nim priblížil, sprisahali sa proti nemu zabiť ho. Hoci to ani nezamýšľali, ani [...]

NEURNBERG 2. 0 v DOHĽADE

22.11.2021

Pripravujú sa stovky súdnych procesov s príznačným názvom NEURNBERG 2.0, a to pre žaloby obetí genetického pokusu, ohavne nazvaného „vakcinácia“, medzi ktorými sú aj stovky detí. Dr.Reiner Fuellmich má dôkazy a expertízy vyše stovky svetových vedcov. Tvrdí, že zatiaľ štáty žiaden príkaz na plošnú, celoštátnu tzv. „vakcináciu“ vydať nemôžu [...]

Čo ti v telke nepovedia

16.11.2021

Žijeme posledné časy a z každej strany sa na nás rútia záplavy, priam povodne rozličnej a ver mi, bezmocnej negativity. Áno, negativita je tu bezmocná a zbytočná, lebo Boh nás aj na čas pandémie pripravoval. Lenže my, namyslení ľudia posledných čias, sme si Jeho prípravu nechceli všímať. A napriek tomu, Boh nám zjavuje všetko, čo sa dnes skutočne deje – celý [...]

Joe Biden o kontrole zbraní

Väčšina Američanov nechce, aby Biden znovu kandidoval za prezidenta

04.07.2022 21:59

Viac ako 70 percent Američanov si neželá, aby sa prezident Joe Biden v najbližších voľbách uchádzal o znovuzvolenie, vyplýva z prieskumu.

streľba, Chicago, Deň nezávislosti

Po streľbe na oslavách Dňa nezávislosti v Chicagu je šesť mŕtvych

04.07.2022 20:17, aktualizované: 20:51

Po streľbe v sprievode k oslavám Dňa nezávislosti od predmestia Chicaga zostalo najmenej šesť mŕtvych a 24 zranených.

Pápež František

Pápež sa nechystá odstúpiť. Rád by šiel najskôr do Moskvy, potom do Kyjeva

04.07.2022 18:28

Pápež František vylúčil, že by sa v blízkej dobe chystal rezignovať. Pripadá to do úvahy len vtedy, keby pre zdravie nedokázal riadiť cirkev.

medveď, zoo

Medveď behá aj v okolí Vrábľov, od železnice k vinohradom

04.07.2022 17:22

Mesto Vráble v okrese Nitra upozorňuje obyvateľov na pohyb medveďa hnedého v blízkosti mesta.

zuzliak

Veriaci by mali mať odvahu usvedčovať falošné systémy viery všade, kde tieto odporujú Bohu klamaním a zvádzaním ľudí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 33
Celková čítanosť: 78668x
Priemerná čítanosť článkov: 2384x

Autor blogu

Kategórie