Založ si blog

Výbuchy su budíkmi dneška

Švajčiarske médiá nedávno vydali správu, v ktorej zjavili, že štáty EU doslova financujú z daní všetkých obyvateľov EU, libanonskú, terostistickú organizáciu Hizballáh, ktorej tzv.spiace bunky čakajú na svoju aktiváciu. Ale vývoj pokračuje.

Je naozaj úbohé vidieť, ako štáty namiesto dvíhania svojich občanov z ich núdze, radšej investujú do vrahov, aby títo mohli páchať vražedné útoky na našom kontinente. Naozaj, vlády štátov, ktoré teroristické organizácie na svojom území tolerujú, majú krv na rukách za všetkých, ktorí pri nich zomierajú. Výhovorka: „my podporujeme len politické krídla teroristických skupín“ tu neobstojí a na fakte nič nemení.

Izraelské médiá však dnes informovali, že len Nemecko, Rakúsko, Estónsko, Slovinsko, Litva, Lotyšsko a Česká Republika – zakázali Hizballáh na svojom území ako celok, na rozdiel od politiky EÚ, ktorá umožňuje pôsobenie „politického ramena“ libanonskej teroristickej skupiny na európskom kontinente.

Onedlho začne prorokovaná tretia svetová vojna. Dochádza vôbec tým ľuďom v kanceláriách služobníkov občanov jednotlivých štátov (lebo tými v pravde sú, nech si namýšľajú čo chcú), na čo tu tie tzv.spiace bunky teroristov Stredovýchodu asi prišli a na aký signál aktivácie čakajú?

Vyzerá to, že sa Švajčiarsko aj Izrael snažia zobudiť spiacu krásavicu EU, skôr, než jej make-up zmenia oné spiace bunky.

Prezidenti a aj parlamenty majú čo vysvetliť svojim občanom, ktorým ustavične vravia, na čo všetko peňazí niet. To platíme teroristov, aby sme si mohli brať z Bruselu pôžičky?

Nedá mi: Slovensko, hanbi sa!

Izrael sa pripravuje na útok na iránske jadrové zariadenia

12.03.2021

Izraelský minister obrany Benny Gantz uviedol, že Izrael aktualizoval svoj cieľový zoznam a pripravuje sa na útok na iránske jadrové zariadenia, ak svet (rozumej OSN) nebude konať tak, aby zastavil iránsky jadrový rozvoj. Izrael našiel v Iráne množstvo cieľov, ktoré by v prípade útoku spomalili jeho jadrový rozvoj. „Ak ich svet zastaví skôr, je to veľmi dobré,“ [...]

Čínske stierače výterov corony môžu byť škodlivé

26.01.2021

Aké bezpečné sú výtery z nosa a hrdla, ktoré sa už celé mesiace používajú na vykonávanie testov na coronu? Belgický denník Het Laatste Nieuws mohol sledovať záznamy z testu bezpečnosti, z ktorých vyplýva, že už jediný stierač môže byť zdraviu škodlivý. (foto: belgický denník De Morgen) Pri type stierača od veľkého čínskeho výrobcu, ktorý predáva pod značkou [...]

Kde je Príbalový leták k vakcíne?

17.01.2021

Vôbec nemám v úmysle povzbudiť tu niekoho do očkovania, lebo Boh túto poslednú prorokoval a označil za cestu do smrti. A predpovedal aj dĺžku jej trvania aj to, čo príde po nej, čo sa, v prípade zaujmu, dozvieš v trefnom audio odkaze na stránke hlas z púšte. Denník Jeruslem Post práve informoval, že rabín, ktorého očkovali už dvakrát vakcínou PFIZER, je znova coronou [...]

nemocnica, lekár, zdravotníctvo

Koronavírus si na Slovensku vyžiadal už viac ako 11-tisíc životov

17.04.2021 10:12

Z 13 377 PCR testov laboratóriá potvrdili 750 novo infikovaných koronavírusom. Počet hospitalizovaných klesol.

Princ Philip

Na Windsorskom hrade sa naposledy rozlúčia s princom Philipom

17.04.2021 09:57

V súlade so želaním samotného princa pôjde o kráľovský pohreb, nie štátny. Verejnosť sa pre pandemické opatrenia na pohrebe nezúčastní.

očkovací autobus, Banskobystrický kraj

Očkovacie autobusy vyrazia do dedín už o pár dní

17.04.2021 09:17

Čísla zaočkovaných chce Banskobystrický samosprávny kraj zvýšiť tak, že vakcinačné tímy pôjdu priamo za ľuďmi.

biden suga

Japonský premiér sa stretol s Bidenom. Hlavnou témou bola Čína

17.04.2021 08:54

Suga uviedol, že s Bidenom mali vážny rozhovor o vplyve Číny na mier a prosperitu v indopacifickom regióne.

zuzliak

Veriaci by mali mať odvahu usvedčovať falošné systémy viery všade, kde tieto odporujú Bohu klamaním a zvádzaním ľudí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 13
Celková čítanosť: 27978x
Priemerná čítanosť článkov: 2152x

Autor blogu

Kategórie