Založ si blog

Výbuchy su budíkmi dneška

Švajčiarske médiá nedávno vydali správu, v ktorej zjavili, že štáty EU doslova financujú z daní všetkých obyvateľov EU, libanonskú, terostistickú organizáciu Hizballáh, ktorej tzv.spiace bunky čakajú na svoju aktiváciu. Ale vývoj pokračuje.

Je naozaj úbohé vidieť, ako štáty namiesto dvíhania svojich občanov z ich núdze, radšej investujú do vrahov, aby títo mohli páchať vražedné útoky na našom kontinente. Naozaj, vlády štátov, ktoré teroristické organizácie na svojom území tolerujú, majú krv na rukách za všetkých, ktorí pri nich zomierajú. Výhovorka: „my podporujeme len politické krídla teroristických skupín“ tu neobstojí a na fakte nič nemení.

Izraelské médiá však dnes informovali, že len Nemecko, Rakúsko, Estónsko, Slovinsko, Litva, Lotyšsko a Česká Republika – zakázali Hizballáh na svojom území ako celok, na rozdiel od politiky EÚ, ktorá umožňuje pôsobenie „politického ramena“ libanonskej teroristickej skupiny na európskom kontinente.

Onedlho začne prorokovaná tretia svetová vojna. Dochádza vôbec tým ľuďom v kanceláriách služobníkov občanov jednotlivých štátov (lebo tými v pravde sú, nech si namýšľajú čo chcú), na čo tu tie tzv.spiace bunky teroristov Stredovýchodu asi prišli a na aký signál aktivácie čakajú?

Vyzerá to, že sa Švajčiarsko aj Izrael snažia zobudiť spiacu krásavicu EU, skôr, než jej make-up zmenia oné spiace bunky.

Prezidenti a aj parlamenty majú čo vysvetliť svojim občanom, ktorým ustavične vravia, na čo všetko peňazí niet. To platíme teroristov, aby sme si mohli brať z Bruselu pôžičky?

Nedá mi: Slovensko, hanbi sa!

Má aj Slovenská vláda cudzieho vlastníka?

11.01.2024

Maďarský premiér Viktor Orbán sa vo svojom prejave vyjadril, že dobre pozná Georgea Sorosa: Citujem z jeho prejavu, uverejneného na Twitter X: “Poznám @georgesoros veľmi dobre, je to môj súper!! Má vo svojich službách ARMÁDU, PENIAZE, #Multinationals – nadnárodné spoločnsoti (ďalej MVO), univerzity, výskumné inštitúcie a VLASTNÍ polovicu byrokratov v BRUSELI!!” [...]

Ruka ruku myje a znak k znaku vedie

09.01.2024

Hoci WEF z plného hrdla vrieska a o EU peňaženke, aby každého na Zemi okradli o tú jeho, ľudia – na slávu Boha – nie sú sprostí a preto sa už dvíhajú jednoznačné a celosvetové reakcie proti tejto ohavnosti, ktorá, žiaľ, smeruje k poslednému ekonomickému systému ľudstva na zemi, v čase pred bezprostredným Druhým príchodom Krista, ktorý očakávame. V tejto [...]

Je Slovensko diktatúra on demand/ náboženský štát?

04.01.2024

Neviem, či si to niekto všimol, ale konečne sa Slovák zobúdza z otravy ovzdušia a začína hovoriť pravdu, A aj tú nepríjemnú, o testovaní občanov- viď tu: Nech mi nik nemá za zlé mojú prostorekosť, ale je najvyšší čas skontrolovať, čo je naše Slovensko vlastne za krajinu, čo do jeho správy. Správcovia KRAJINY – NIE OBYVATEĽSTVA, lebo občania Slovenska nie sú [...]

HIMARS

Smrtiaci úder na ruský výcvikový priestor. Najmenej 60 mŕtvych vojakov

21.02.2024 09:55

Ruskú základňu pri dedine Trudivske ukrajinska armáda podľa zdrojov ostreľovala z raketometov HIMARS.

Abraham Lincoln

Bidenov prapradedko dostal milosť od Lincolna, ukazujú odhalené archívne dokumenty

21.02.2024 09:55

Príbeh predka súčasného amerického prezidenta bol ukrytý medzi záznamami o stovkách podobných súdov v národnom archíve.

univerzitna nemocnica, Antolská, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda

Na klinike v Petržalke podali výpovede viacerí zdravotníci. Nemocnica hovorí o organizovanom konaní

21.02.2024 09:18

Nemocnica deklarovala, že sa snaží získať nových zamestnancov, aby bola zdravotná starostlivosť na klinike zachovaná v plnom rozsahu aj po 1. apríli.

Quantum / Daniel Furka / Samuel Furka /

Bratia Furkovci vyvinuli prístroj Quantum. Za desať sekúnd odhalí viaceré ochorenia, vyšetrenie stojí iba pár centov

21.02.2024 09:00

Prístroj slovenských vedcov využíva na diagnostiku umelú inteligenciu.

zuzliak

Veriaci by mali mať odvahu usvedčovať falošné systémy viery všade, kde tieto odporujú Bohu klamaním a zvádzaním ľudí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 49
Celková čítanosť: 133469x
Priemerná čítanosť článkov: 2724x

Autor blogu

Kategórie